KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Maraton grozy w kinie Helios już 9 marca

Kino Helios zaprasza 9 marca na bezsenną noc z filmami, w których groza gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie nas wystraszyć.

REKLAMA


Na ekranie zobaczycie cztery przerażające horrory, w tym premierę i dwa filmy dostępne włącznie na tym maratonie. Na początek "NIEZNAJOMI" i premierowo "NIEZNAJOMI: OFIAROWANIE", a dalej ekskluzywne pokazy filmów "AMITYVILLE: PRZEBUDZENIE" i "BYE BYE MAN".

Taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Nieznajomi / The Strangers (napisy)
reżyseria: Bryan Bertino,
scenariusz: Bryan Bertino,
obsada: Alex Fisher, Liv Tyler, Scott Speedman,
produkcja: USA [2008].

Przyprawiający o gęsią skórkę, oparty na autentycznych wydarzeniach thriller o spotkaniu ze złem w czystej postaci. Szampan, świece, płatki róż... Dla Kristen (Liv Tyler) i Jamesa (Scott Speedman) miała to być magiczna noc. Prosto z przyjęcia weselnego swoich przyjaciół pojechali do położonego w pięknym, ustronnym miejscu letniego domu rodziców Jamesa. Kiedy o czwartej nad ranem usłyszeli pukanie do drzwi, a potem absurdalne pytanie: Jest Tamara? - nie mieli pojęcia, co ich czeka... Zaciszne pustkowie stało się przekleństwem dla ofiar, a błogosławieństwem dla napastników.Nieznajomi: Ofiarowanie / Strangers: Prey at Night (napisy)
reżyseria: Johannes Roberts,
scenariusz: Ben Ketai,
obsada: Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson,
produkcja: USA [2018].
Czteroosobowa rodzina Jamesonów zostaje zmuszona przez okoliczności do przeprowadzki w odludną okolicę. Dom okazuje się zaskakująco przytulny i wszystko wskazuje na to, że niesprzyjający los wreszcie postanowił uśmiechnąć się do Jamesonów. Jednak pewnej nocy rozlega się pukanie do drzwi...Amityville: Przebudzenie / Amityville: The Awakening (napisy)
reżyseria: Franck Khalfoun,
scenariusz: Franck Khalfoun,
obsada: Bella Thorne, Cameron Monaghan, Jennifer Jason Leigh,
produkcja: USA [2017].
Nastoletnia Bella wraz z dwojgiem rodzeństwa i matką wprowadzają się do nowego domu. Ta przeprowadzka pozwoli im zaoszczędzić na kosztowne leczenie dla sparaliżowanego brata Belli, który od lat żyje przykuty do łóżka. Choć dom wydaje się przestronny i piękny, dziewczynę od początku coś w nim niepokoi. Ma poczucie, że nie są w nim sami. Gdzieś za ścianami wyczuwa niepokojącą obecność. Jej strach narasta, gdy w niewyjaśniony sposób zaczyna zmieniać się stan zdrowia jej brata. To, co początkowo wygląda na cud, wkrótce okazuje się koszmarem. Bella nabiera przekonania, że matka coś przed nimi ukrywa. Wkrótce zrozumie, że zamieszkali w domu, w którym doszło do potwornej zbrodni, a dusze umarłych wciąż szukają zemsty. Jednak to nie one uzdrawiają sparaliżowanego chłopca. Prawda, którą odkryje Bella, okaże się znacznie gorsza.Bye Bye Man (napisy)
reżyseria: Stacy Title,
scenariusz: Jonathan Penner,
Obsada: Doug Jones, Douglas Smith, Lucien Laviscount,
produkcja: USA, Chiny [2017].
Trójka studentów wprowadza się do domku na przedmieściach. Już po kilku dniach mieszkania w nowym miejscu zaczynają doskwierać im choroby, a codzienną egzystencję zakłócają niewytłumaczalne zjawiska. Nie zdają sobie sprawy, że oto padli ofiarą klątwy związanej z popełnionym przed laty morderstwem. Ich prześladowca nazywa się Bye Bye Man. Każdy, kto choć w myślach wymówi jego imię, jest zgubiony. Czy grupce przyjaciół uda nie popaść w szaleństwo i oszukać przeznaczenie?Kino Helios
Krosno, ul. Bieszczadzka 29 (VIVO! Krosno)
piątek, 9 marca 2018, godz. 23.00

Ceny biletów za cały maraton:

- 28 zł - cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 1 marca 2018 r.,
- 32 zł - ulgowy,
- 36 zł - normalny.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Kino nie prowadzi rezerwacji telefonicznej i internetowej. Bilet kupisz online lub w kasie kina.

(helios), red.

  • autor: (helios), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?