Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Filmowy Dzień Kobiet w kinie Helios

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Helios Krosno przygotował specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kino: promocyjne ceny biletów oraz repertuar pełen premierowych seansów.

REKLAMAPanie, które odwiedzą kino Helios w najbliższy czwartek (8 marca) będą traktowane naprawdę wyjątkowo! Tego dnia każda z nich zapłaci za bilet na dowolny seans tylko 18 złotych (oferta dostępna w kasach kin, przy seansach 3D obowiązuje dopłata okularowa).

Oprócz promocji cenowej na każdą z Pań czekać będzie wyjątkowa atmosfera oraz specjalnie dobrany do tego dnia repertuar, w którym znajdą się znakomite, najnowsze tytuły. Dokładnie 8 marca na ekranach kin w całej Polsce zadebiutuje "Kobieta sukcesu" - lekka, przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

Panie lubiące mocniejsze filmowe wrażenia będą mogły wybrać spośród tytułów takich jak: "Kobiety mafii", "Czarna Pantera" oraz "Czerwona jaskółka". Młodsza widownia z pewnością doceni poruszającą ekranizację książkowego bestsellera "Każdego dnia". Ponadto w kinach króluje wciąż światowy hit: "Nowe oblicze Greya" - pikantny finał słynnej trylogii.

Zabierz koleżankę, siostrę, mamę i świętuj Filmowy Dzień Kobiet!

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj