KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Filmowy Dzień Kobiet w kinie Helios

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Helios Krosno przygotował specjalną ofertę dla Pań, które tego dnia odwiedzą kino: promocyjne ceny biletów oraz repertuar pełen premierowych seansów.

REKLAMA


Panie, które odwiedzą kino Helios w najbliższy czwartek (8 marca) będą traktowane naprawdę wyjątkowo! Tego dnia każda z nich zapłaci za bilet na dowolny seans tylko 18 złotych (oferta dostępna w kasach kin, przy seansach 3D obowiązuje dopłata okularowa).

Oprócz promocji cenowej na każdą z Pań czekać będzie wyjątkowa atmosfera oraz specjalnie dobrany do tego dnia repertuar, w którym znajdą się znakomite, najnowsze tytuły. Dokładnie 8 marca na ekranach kin w całej Polsce zadebiutuje "Kobieta sukcesu" - lekka, przewrotna komedia romantyczna o tym, że kiedy wydawać by się mogło, że straciliśmy wszystko, tak naprawdę dostajemy od losu to, co najbardziej cenne.

Panie lubiące mocniejsze filmowe wrażenia będą mogły wybrać spośród tytułów takich jak: "Kobiety mafii", "Czarna Pantera" oraz "Czerwona jaskółka". Młodsza widownia z pewnością doceni poruszającą ekranizację książkowego bestsellera "Każdego dnia". Ponadto w kinach króluje wciąż światowy hit: "Nowe oblicze Greya" - pikantny finał słynnej trylogii.

Zabierz koleżankę, siostrę, mamę i świętuj Filmowy Dzień Kobiet!

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?