Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Gry planszowe w Dobrym Smaku

23 marca odbędzie się kolejne charytatywne wydarzenie z grami planszowymi i grupą Blueberrypuddingcake. Patronat medialny objął portal KrosnoCity.pl, a w organizacji pomaga Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" i Państwowa Wyższa Szkoła zawodowa w Krośnie. Organizatorzy proponują tym razem ponad 100 gier planszowych w sali na 150 osób!

REKLAMAGames Room - W dobrym Smaku to kolejny event organizowany przez Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Jest to jedno z serii wydarzeń, którego zwieńczeniem będzie konwent #KrosCon. Tym razem patronat nad wydarzeniem objęła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Krośnie, która włącza się w projekt #KrosCon.

Oprócz 128 samych gier planszowych uczestnicy Games Room W dobrym Smaku będą mogli poznać czym są gry bitewne, fabularne a także uczestniczyć w transmisji na żywo nadawanej na kanał #BBPC.

- Poprzednie kilka wydarzeń sprawiły że i tym razem, aby wszystkich pomieścić zdecydowaliśmy przenieść imprezę w inne miejsce. "W dobrym smaku" oddano nam do dyspozycji salę na 150 osób. Którą wypełnimy po brzegi planszówkami (zarówno kanonem i premierami) - zapowiada Damian "Piórko" Ziemba z Blueberrypuddingcake.

- Nie masz się czego obawiać jeśli nie wiesz czym są nowoczesne planszówki. Nasi Mistrzowie Gry wprowadzą Was w świat nowoczesnych gier. Przypilnują rozgrywki i zagwarantują dużo dobrej zabawy. W biblioteczce mamy gry dla każdej grupy wiekowej, zachęcamy całe rodziny i grona przyjaciół do wspólnej imprezy - zapraszają organizatorzy.

Games Room odbędzie się 23 marca (piątek) w restauracji "W dobrym Smaku" (ul. Bieszczadzka 1). Początek od 16:00, a zakończenie późnym wieczorem.

Games Room - W dobrym Smaku to także wydarzenie charytatywne. Tym razem zbiórka prowadzona będzie na rzecz Fundacji Wielkie Serce.

- Zbieramy na wsparcie dla dzieci, terapię i rehabilitację szczególnie tych, które są zagrożone pobytem w domu dziecka. Pomagamy rodzinom, aby nie odebrano im dzieci, a dzieciom z rodzin ubogich dopłacamy do wyjazdów kolonijnych. Innymi słowami: pomagamy każdemu dziecku w potrzebie i rodzinie w kryzysie - mówi Jadwiga Jagiełło z Fundacji Wielkie Serce.

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room - W Dobrym smaku

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj