KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nadchodzi KrosCon! Dołącz do organizatorów konwentu fantastyki i gier

Zbliża się KrosCon - krośnieński konwent fantastyki i gier. W marcu rozpoczął się nabór wolontariuszy, helperów i prelegentów!

REKLAMA


KrosCon odbędzie się pod koniec sierpnia. Organizatorami konwentu są: grupa eventowa Blueberrypuddingcake, Klub Fantastyki "Elizjum" działający przy Bibliotece Publicznej oraz PWSZ w Krośnie.

Jeżeli Twoje zainteresowania leżą pomiędzy organizacją, komiksami, językami obcymi, fantastyką, grami fabularnymi, planszówkami, bitewniakami lub nawet logistyką, albo chciałbyś lub chciałabyś zostać mistrzem gry, przeprowadzić prelekcję, przygotować punkt programu czy też zorganizować warsztaty to KrosCon będzie idealną możliwością pokazania Twoich umiejętności!

Na czym będą polegać obowiązki helpera?
Zgłoszone osoby należą do obsługi konwentu oraz pomagają organizatorom w zadaniach sekcji, do której należą. Zakresy obowiązków są ściśle określone godzinami dyżurów podczas wydarzenia. Pomocnicy są zaangażowani przed, w trakcie i po w każdy aspekt konwentu.

Dlaczego miałbyś pomóc?
Wolontariusze są prawdziwym fundamentem każdej imprezy. Zostając nim, jesteś w stanie doświadczyć jak wygląda organizacja imprezy od wewnątrz, poznajesz nowych ludzi i zdobywasz nie tylko doświadczenie ale również satysfakcję z organizowania imprezy z niesamowitymi osobami. Bez Ciebie ta, jak i wszystkie inne imprezy, nie mogłyby istnieć.

Jak się zapisać?
Wystarczy, że pojawisz się 24 marca o godzinie 18:00 na spotkaniu organizacyjnym na ul. Kazimierza Wielkiego 8, (budynek PWSZ, sala numer 2) lub wyślesz maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w którym zaznaczysz jak mógłbyś pomóc organizatorom.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?