KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Planszówki "W Dobrym Smaku" - rekord frekwencji

Planszówki "W Dobrym Smaku" - rekord frekwencji Fot. Piotr Dymiński

Ponad 200 osób wzięło udział w rekordowym "Games Room w Dobrym smaku". Zabawie z grami planszowymi tradycyjnie towarzyszyła zbiórka charytatywna. Tym razem prowadziła ją Fundacja Wielkie Serce. Organizatorzy już zapowiadają następne imprezy, które poprzedzają KrosCon - konwent fantastyki, jakie odbędzie się w Krośnie w sierpniu.

REKLAMA


"Games Room - W dobrym Smaku" to kolejny event zorganizowany przez Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Jest to jedno z serii wydarzeń, którego zwieńczeniem będzie konwent #KrosCon.

Restauracja "W Dobrym Smaku" zapewniła duża salę, na której w szczytowym momencie Games Roomu przy grach planszowych bawiło się około 140 osób. W sumie organizatorzy szacują, że we wspólnych grach wzięło udział ponad 200 uczestników.

Każdy mógł wypożyczyć grę, a do wyboru było ponad 120 tytułów. Równocześnie przeprowadzono pokaz gry "Star Wars: Armada", w której gracze dowodzą okrętami znanymi z Gwiezdnych Wojen.
Niewątpliwą ciekawostką dla fanów planszówek była możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami Portal Games dostarczonymi do Krosna na przedpremierowy pokaz!

pd
Fot. Piotr Dymiński

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?