Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Planszówki "W Dobrym Smaku" - rekord frekwencji

Planszówki "W Dobrym Smaku" - rekord frekwencji Fot. Piotr Dymiński

Ponad 200 osób wzięło udział w rekordowym "Games Room w Dobrym smaku". Zabawie z grami planszowymi tradycyjnie towarzyszyła zbiórka charytatywna. Tym razem prowadziła ją Fundacja Wielkie Serce. Organizatorzy już zapowiadają następne imprezy, które poprzedzają KrosCon - konwent fantastyki, jakie odbędzie się w Krośnie w sierpniu.

REKLAMA"Games Room - W dobrym Smaku" to kolejny event zorganizowany przez Blueberrypuddingcake oraz Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Jest to jedno z serii wydarzeń, którego zwieńczeniem będzie konwent #KrosCon.

Restauracja "W Dobrym Smaku" zapewniła duża salę, na której w szczytowym momencie Games Roomu przy grach planszowych bawiło się około 140 osób. W sumie organizatorzy szacują, że we wspólnych grach wzięło udział ponad 200 uczestników.

Każdy mógł wypożyczyć grę, a do wyboru było ponad 120 tytułów. Równocześnie przeprowadzono pokaz gry "Star Wars: Armada", w której gracze dowodzą okrętami znanymi z Gwiezdnych Wojen.
Niewątpliwą ciekawostką dla fanów planszówek była możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami Portal Games dostarczonymi do Krosna na przedpremierowy pokaz!

pd
Fot. Piotr Dymiński

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj