KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert Smolik i Kev Fox w ramach "7 wieczorów kameralnych na 70 lat kultury"

Koncert Smolik i Kev Fox w ramach "7 wieczorów kameralnych na 70 lat kultury" Fot. Smolik // Kev Fox

Ciąg dalszy muzycznych przyjemności w sercu RCKP. "7 wieczorów kameralnych na 70 lat" to spotkania z muzykami znanymi nie tylko w Polsce. Wśród chwalonych, nagradzanych i docenianych przez liczną rzeszę fanów znalazł się duet SMOLIK i KEV FOX. Obu panów będzie można zobaczyć na żywo 7 kwietnia w na deskach RCKP.

REKLAMA


SMOLIK // KEV FOX
Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania muzycznych granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Decyzja o nagraniu wspólnego albumu była naturalnym rozwinięciem współpracy Andrzeja Smolika - znakomitego polskiego producenta i Keva Foxa - brytyjskiego songwrittera.

SMOLIK // KEV FOX to jeden z najlepiej ocenianych albumów 2015 roku, za który artyści odebrali FRYDERYKA w kategorii elektronika i alternatywa, a ich pierwszy singiel "Run" przez wielu uznawany był za utwór roku. Od czerwca 2017 płyta ma status platynowej.

Na pierwszy kwartał 2018 jest zaplanowana premiera mini albumu, nagranego w należącym do Petera Gabriela Real World Studios, a którego zapowiedzią jest singiel "Queen Of Hearts".

W wersji koncertowej te misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie SMOLIKA i niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal KEVA nabierają kompletnie nowej energii.

W lutym 2017 odbyła się sesja nagraniowa w Real World Studios w UK, którego właścicielem jest Peter Gabriel, natomiast 9 marca miała miejsce Live Sesja w YouTube Space w Berlinie, podczas której artyści premierowo wykonali utwór pt. "Queen Of Hearts", który jest zapowiedzią kolejnej pełnej płyty tego znakomitego duetu.

Oficjalna premiera miała miejsce 21 kwietnia 2017:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Krosno, ul. Kolejowa 1
sobota, 7 kwietnia 2018, godzina 19.00

Bilety w cenie: 40 zł - normalny, 35 zł - ulgowy, 30 zł z Krośnieńską Kartą Mieszkańca.

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP (ul. Kolejowa 1, p. 234) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 13.00 oraz od 14.30 do 17.30, w sobotę od godz. 10.00 do 14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem.

Rezerwacja telefoniczna i internetowa: 13 43 218 98 w. 159 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

red., rckp, materiały promocyjne

  • autor: red., rckp, materiały promocyjne

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?