Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Avengers: Wojna bez granic" - konkurs sieci kin Helios!

Z okazji premiery filmu "Avengers: Wojna bez granic" sieć kin Helios daje swoim Widzom niepowtarzalną szansę wygrania fantastycznego wyjazdu do Disneyland® Paris podczas "Lata z superbohaterami Marvela".

REKLAMATo wyjątkowa szansa, aby zebrać swój własny super skład i zaprosić do niego takich bohaterów jak Spider-Man, Iron Man, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa czy Star-Lord. Razem z nimi Widzowie kin Helios będą mogli wyruszyć na spotkanie przygody i wypełnić arcyważną misję, o której będą opowiadać kolejne pokolenia! Laureat konkursu będzie mógł wziąć udział w ekskluzywnej gali Marvela, gdzie podczas uroczystej kolacji przeżyje moc niespodzianek!

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę konkursową www.helios.pl/avengers_konkurs i za pośrednictwem formularza udzielić odpowiedzi na zadanie konkursowe, które brzmi: "Opisz, jak wyglądałby Twój idealny dzień spędzony z superbohaterem Marvela w Disneyland® Paris!".

Wielka przygoda w ramach "Lata z super bohaterami Marvela" czeka! Konkurs sieci kin Helios związany z premierą filmu "Avengers: Wojna bez granic" rozpocznie się w czwartek, 26 kwietnia i potrwa do 13 maja.

Helios Krosno
ul. Bieszczadzka 29 (Galeria VIVO! Krosno)

Superbohaterowie wzywają - takiej szansy na niepowtarzalne filmowe wrażenia absolutnie nie można przegapić!

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj