KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Koncert Tańca pt. "Przeznaczenie" [ZDJĘCIA]

Koncert Tańca pt. "Przeznaczenie" [ZDJĘCIA] Fot. Łukasz Jaracz

24 kwietnia w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się Koncert Tańca pt. "Przeznaczenie". Wydarzenie było praktyczną realizacją pracy dyplomowej Klaudii Jaśkowskiej i Kamila Zawirskiego, słuchaczy na kierunku TANIEC, w Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy w Krośnie.

REKLAMA


- Nasz spektakl to historia opowiedziana bez słów - o kobiecie i mężczyźnie. Oboje zostali stworzeni po to, aby kreować jedność i wspólnotę. Jednak, w swojej bezbronności i zagubieniu, z trudem odnajdują tajemnicę prawdziwego powołania. Dwa różne światy - dwa oblicza. Delikatność i subtelność, na przekór sile i temperamentowi. W efekcie, te sprzeczności tak idealnie współgrają, że toczona przez nich walka staje się częścią ich życia. To wszystko zamknięte w ramach ekspresyjnego stylu współczesnego i pełnego emocji tańca towarzyskiego, opowiada ich osobistą, intymną relację - mówią słuchacze PSKAKiB.

W koncercie zatańczyli: Klaudia Jaśkowska i Kamil Zawirski, członkowie grup teatralnych i tanecznych z Gorlickiego Centrum Kultury oraz tancerze zespołu "Explosion" z Ropy.

Koncert Tańca pt. "Przeznaczenie" wpisał się w kalendarz Krośnieńskich Dni Tańca. Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej urzędu miasta Krosna oraz miasta Gorlice.

red.
Fot. Łukasz Jaracz

  • autor: red.

1 komentarz

  • Klaudia Jaśkowska, Kamil Zawirski

    Dziękujemy bardzo za relację z naszego Koncertu ;) Serdecznie pozdrawiamy ! :)

    Zgłoś nadużycie Klaudia Jaśkowska, Kamil Zawirski czwartek, 26, kwiecień 2018 11:45 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?