KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krosno: "Planszówki pod chmurką" już 25 maja

Jest wiosna, więc nawet miłośnicy gier planszowych wychodzą z piwnicy. Majowy "Games Room" odbędzie się "pod chmurką", podczas rodzinnego pikniku organizowanego przez Fundacje "Wielkie Serce" w Ogródku Jordanowskim.

REKLAMA


"GamesRoom pod chmurką" to kolejne wydarzenie organizowane przez grupę Blueberrypuddingcake, Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" i Szkolny Klub Fantastyki "Nebula". Portal KrosnoCity.pl tradycyjnie obejmuje patronat medialny.

Tym razem spotkamy się w Parku Jordanowskim (w Krośnie przy ul. Grodzkiej). Po raz pierwszy organizatorzy zmierzą się z organizacją planszówkowego wydarzenia pod gołym niebem.

- Na świeżym powietrzu będziemy bawić się przy prostych grach imprezowych i familijnych - zapraszają organizatorzy.

Event odbędzie się 25 maja. Będzie trwał trzy godziny, od 16:00 do 19:00.
Wydarzeniu będzie towarzyszyła zbiórka charytatywna dla Fundacji Wielkie Serce dla Dzieci. Każdy uczestnik zabawy z "planszówkami" będzie miał okazję by wspomóc akcję Kilometry Dobra.

Dołącz do wydarzenia na FB: Games Room pod chmurką

Oprócz możliwości wypożyczenia gier uczestnicy będą mogli wziąć udział w konkursach w Mölkky i Block Out! od wydawnictwa Tactic Games Oddział w Polsce oraz zakupić interesujące tytuły na stoisku zaprzyjaźnionego sklepu z grami planszowymi Gamekeeper.

Zobacz jak było na kwietniowym Games Room: Serce do planszówek, pełna sala i pełne puszki

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?