Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Krosno: odbył się "Festiwal Bliskości"

Krosno: odbył się "Festiwal Bliskości" Fot. Krzysztof Baran

3 czerwca po raz pierwszy odbył się w Krośnie festiwal dedykowany rodzicom spodziewającym się dziecka oraz rodzicom niemowląt i małych dzieci. Liczne warsztaty i strefa relaksu przyciągnęły wielu uczestników.

REKLAMAW RCKP wszystkie młode i przyszłe mamy wraz z mężami mogły uczestniczyć w przeróżnych warsztatach i szkoleniach noszenia dziecka w chuście czy też przygotowania się do bycia rodzicem.

Rodzice mieli okazję wziąć udział w warsztatach chustowych, warsztatu "Mamo, karm piersią!", czy warsztatów dotyczących pielęgnacji niemowląt, czy warsztatach rodzicielskich dotyczących stosowania nagród i kar w wychowaniu. Była to także okazja do spotkania się doradcami.

Przestrzeń wystawienniczą zapełniły dzieła i produkty inspirowane chustami, dedykowane zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zapewniono  strefę relaksu wyposażoną w przewijak, miejsce do karmienia malucha. Dodatkowe atrakcje to wspólna zabawa przy planszówkach dostarczonych przez grupę Blueberrypuddingcake i Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Ponadto był kącik do zabaw z językiem angielskim i "Festiwalowe studio fotograficzne". Zobaczcie zdjęcia - tutaj.

Zobacz także: Doradca Noszenia Dzieci

pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj