KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Krosno: odbył się "Festiwal Bliskości"

Krosno: odbył się "Festiwal Bliskości" Fot. Krzysztof Baran

3 czerwca po raz pierwszy odbył się w Krośnie festiwal dedykowany rodzicom spodziewającym się dziecka oraz rodzicom niemowląt i małych dzieci. Liczne warsztaty i strefa relaksu przyciągnęły wielu uczestników.

REKLAMA


W RCKP wszystkie młode i przyszłe mamy wraz z mężami mogły uczestniczyć w przeróżnych warsztatach i szkoleniach noszenia dziecka w chuście czy też przygotowania się do bycia rodzicem.

Rodzice mieli okazję wziąć udział w warsztatach chustowych, warsztatu "Mamo, karm piersią!", czy warsztatów dotyczących pielęgnacji niemowląt, czy warsztatach rodzicielskich dotyczących stosowania nagród i kar w wychowaniu. Była to także okazja do spotkania się doradcami.

Przestrzeń wystawienniczą zapełniły dzieła i produkty inspirowane chustami, dedykowane zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Zapewniono  strefę relaksu wyposażoną w przewijak, miejsce do karmienia malucha. Dodatkowe atrakcje to wspólna zabawa przy planszówkach dostarczonych przez grupę Blueberrypuddingcake i Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0". Ponadto był kącik do zabaw z językiem angielskim i "Festiwalowe studio fotograficzne". Zobaczcie zdjęcia - tutaj.

Zobacz także: Doradca Noszenia Dzieci

pd

  • autor: pd

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?