Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Premiera hitu "Iniemamocni 2" i wielki konkurs kin Helios!

Z okazji premiery najnowszej animacji "Iniemamocni 2", sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów nie tylko przed ekrany, ale także do udziału w familijnym konkursie! Główną nagrodą jest tygodniowy pobyt dla 4-osobowej rodziny w wyjątkowym miejscu na turystycznej mapie Polski - Dolinie Charlotty.

REKLAMAJuż w piątek, 13 lipca Iniemamocni powrócą na ekrany kin Helios w całej Polsce! Super rodzinka będzie mierzyć się z nowymi wyzwaniami - podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu!

Z okazji premiery filmu "Iniemamocni 2" Helios przygotował dla swoich Widzów wyjątkowy konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy kupić i zachować bilet na dowolny seans filmu "Iniemamocni 2" wyświetlany w kinach Helios (w tym także na pokazy przedpremierowe 7 i 8 lipca), a następnie pokazać na zdjęciu czym rodzina uczestnika konkursu się wyróżnia - jakie są jej wyjątkowe umiejętności, talenty lub zdolności. Nagrodą główną w konkursie jest tygodniowy pobyt dla czteroosobowej rodziny (2+2) w ekskluzywnym hotelu Dolina Charlotty. Sieć wyróżni także 10 prac, których autorzy otrzymają oryginalne zestawy gadżetów filmowych.

Helios zaprasza wszystkich fanów tej super rodzinki na premierowe seanse filmu "Iniemamocni 2" oraz do udziału w familijnym konkursie! Szczegóły oraz regulamin dostępne są na stronie: www.helios.pl/iniemamocni_konkurs

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj