Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Konkurs "Strach na wróble na wesoło" w ramach Karpackich Klimatów

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza do udziału w konkursie "Strach na wróble na wesoło". Rok temu RCKP otrzymało prace z całej Polski - od Krosna i okolic zaczynając, a kończąc na nadmorskich miejscowościach. W tym roku organizator liczy na jeszcze większe zainteresowanie konkursem, Karpackimi Klimatami oraz miastem Krosnem.

REKLAMAKonkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 6 do 13 lat. Od czego zacząć? Przeczytajcie uważnie regulamin, wypełnijcie kartę zgłoszenia, stwórzcie stracha i przyślijcie go do nas! Nożyczki i igły w dłoń, szukajcie kolorowych guzików, błyskotek lub słomy - to, jakie materiały wykorzystacie - zależy wyłącznie od Was.

Co, jak i dlaczego: przedmiotem pracy plastycznej ma być przestrzenny strach na wróble, wykonany dowolną techniką plastyczną, o wysokości 25-30 cm. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę. Wszystkie prace wykonane i przesłane zgodnie z regulaminem zostaną zaprezentowane podczas Karpackich Klimatów (17-19 sierpnia 2018).

Etapy:
- etap I (do 27 lipca 2018) - przyjmowanie zgłoszeń i prac uczestników,
- etap II (od 27 lipca do 2 sierpnia 2018) - ocena nadesłanych prac,
- etap III (3 sierpnia 2018) - ogłoszenie wyników na stronie: www.rckp.krosno.pl oraz na Facebooku: Karpackie Klimaty (zwycięzcy zostaną dodatkowo poinformowani telefonicznie).

Do pobrania: regulamin i karta zgłoszenia

rckp, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj