Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

X Festiwal Muzyczny KRUSHFEST 2018

8 września na obiektach Przystanku Kwiatowa w Jaśle odbędzie się X Festiwal Muzyczny Krushfest. Gwiazdą tegorocznej imprezy będzie zespół HUNTER.

REKLAMAWydarzenie rozpocznie występ jasielskiej formacji Tug Boat.,Następnie zobaczymy zespół, którego początki sięgają 1997 roku - krośnieński Thetragon. Po nich wystąpią przedstawiciele "eksperymentalnego death metalu i djentu" - jak sami określają swój styl muzyczny - grupa Koronal. Kolejnym festiwalowym bandem będzie zespół Thermit. Następnie na scenę wkroczy Steel Velvet obracający się w rock’n’rollowej stylistyce podlanej heavymetalowym sosem lat 80. Tuż przed gwiazdą wieczoru zaprezentuje się organizator imprezy - zespół Krusher, który oprócz materiału z ostatnich lat zaprezentuje też kilka zupełnie nowych utworów.

I w końcu doczekamy się Gwiazdy Wieczoru - grupy HUNTER. Polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu z elementami klasycznymi. Hunter istnieje nieprzerwanie od 1985 roku, kiedy to w szczycieńskim LO kilku długowłosych metalowców postanowiło założyć zespół i grać najgłośniej jak tylko potrafią. Zespół skierował ostrze swoich dźwięków i słowa przeciw temu, co ich najbardziej dotykało w społeczeństwie - wojnie, przemocy, nietolerancji, głupocie, faszyzmowi, nazizmowi i innym "izmom". Wyznaczonego nurtu trzymają się po dziś dzień.

Więcej informacji na temat imprezy oraz biletów można znaleźć na stronie www.krushfest.pl

KRUSHFEST 2018
8 września 2018,
Przystanek Kwiatowa w Jaśle,
start: 14:30, zakończenie: 23:00,
bilety: 39 zł - 49 zł.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl

Dołącz do wydarzenia na FB: KRUSHFEST 2018

(kk), red.

  • autor: (kk), red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj