Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Podwójny Maraton w kinie Helios!

24 sierpnia Nocne Maratony Filmowe zaprezentują Widzom kina Helios podwójny maraton, w którym do wyboru będą aż dwa zestawy najnowszych filmów. W pierwszym z nich znajdą się najlepsze komedie ostatnich miesięcy, w drugim - filmy o niezwykłych mocach z premierą "Mrocznych umysłów"!

REKLAMAZestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy. Na dobry początek, tuż po premierze na ekranach pojawi się "Szpieg, który mnie rzucił"! Następnie Widzów rozbawi absolutnie rozbrajająca Amy Schumer w filmie "Jestem taka piękna". Jako trzeci zaprezentowany zostanie zwariowany "Berek", a na koniec zaplanowano naprawdę mocny akcent: "Wieczór gier" w gwiazdorskiej obsadzie.

W zestawie drugim Widzowie zobaczą także cztery filmy. Niemniej tym razem wspólny mianownik będzie inny - główni bohaterowie zaprezentowanych tytułów obdarzeni są niezwykłymi mocami. Na pierwszy ogień ruszy premierowy pokaz filmu "Mroczne umysły" - czyli nowa produkcja twórców fantastycznego serialu "Stranger Things". Tuż po nim kolejno wyświetlone zostaną: "Kronika", dalej "X-Men: Pierwsza klasa" i na koniec "Logan: Wolverine".

Kup bilety na NMF w dwóch odsłonach w kasach kin oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_podwojny

ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj