KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Superwtorki w kinach Helios - bilety tylko za 14 zł!

Helios przygotował nie lada gratkę dla wielbicieli kina - akcję "Superwtorek". Od jutra, w każdy wtorek bilety na wszystkie seanse kosztować będą tylko 14 zł!

REKLAMA


Superceny obowiązują we wszystkich obiektach sieci. Od 4 września bilety na wszystkie filmy w regularnym, wtorkowym repertuarze kosztować będą jedynie 14 złotych (do biletów na seanse 3D doliczana jest opłata okularowa w wysokości 3 zł).

Widzowie z pewnością będą mieli z czego wybierać podczas wtorkowych seansów, gdyż filmowy wrzesień zapowiada się bardzo ciekawie. Na ekranach kin Helios pojawi się między innymi polska komedia "Juliusz" z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej, czy dramat historyczny w reżyserii Filipa Bajona - "Kamerdyner". Wszystkich fanów rodzimej kinematografii ucieszy także premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, "Kler". Oczywiście sieć nie zapomina o młodszych Widzach. Przygodowy "Zegar czarnoksiężnika" czy też familijne tytuły "Mała stopa" i "Biały kieł" na pewno przypadną do gustu dzieciom i młodzieży. Zwolennicy horrorów nie przejdą natomiast obojętnie obok "Zakonnicy", o ile odważą się stanąć z nią twarzą w twarz...

ak, red.

 • autor: ak, red.

4 komentarzy

 • remigiusz

  Jeden z najlepszych filmów ostatnich lat.

  Zgłoś nadużycie remigiusz poniedziałek, 01, październik 2018 18:20 Link do komentarza
 • sw

  To nie paszkwil, to film o typowych księżach, oni też są grzeszni, są tylko ludźmi. Chyba nikt nie zaprzeczy , że księża mają kochanki czy dzieci - pełno takich. Nikt też nie zaprzeczy, Że każdy chciałby zrobić karierę - to normalne. A to że piją ? Tylko dziwaki nie piją. A trudno żeby robił film o mniej grzesznych księżach - czyli nudnych i mało interesujących. Film ma czegoś uczyć i dawać do myślenia. Ja akuratnie bardzo szanuję i cenię księży, ale problem jest i dobrze że go pokazano w tym filmie.

  Zgłoś nadużycie sw poniedziałek, 01, październik 2018 17:47 Link do komentarza
 • j...

  Zdanie: "Wszystkich fanów rodzimej kinematografii ucieszy także premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego, "Kler"" - jest fałszywe. Nie wszystkich. Niektórym wystarczy zobaczyć plakat by wyrobić sobie negatywną opinię na temat tego paszkwilu i jego reżysera.

  Zgłoś nadużycie j... poniedziałek, 01, październik 2018 15:37 Link do komentarza
 • j...

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?