KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowy Escape Room! Spróbuj sił w "kwaterze szpiega"

Jak wydostać się z zamkniętego pokoju w godzinę? To zadanie dla Ciebie i Twoich znajomych, czyli sposób na świetna zabawę lub imprezę integracyjną.

REKLAMA


"Zamykacze" to nowy Escape Room zlokalizowany w centrum Krosna, stworzony 18 sierpnia jako propozycja spędzenia wolnego czasu dla dosłownie każdego - w każdym wieku. Wraz ze znajomymi lub w towarzystwie kolegów i koleżanek z pracy możesz spróbować swoich sił i wydostać się z "kwatery szpiega".

Celem zabawy jest wydostanie się z zamkniętego pokoju w przeciągu 60 minut, odszukując ukryte przedmioty, znajdując przeznaczenie sprzętów w pokoju oraz rozwiązując nieszablonowe zagadki. Nad grą zawsze czuwa mistrz gry, bacznie obserwujący poczynania zespołu, w razie potrzeby może udzielić podpowiedzi, aby naprowadzić drużynę na właściwy trop.

Charakterystyka pokoju:
- wystrój i klimat wprost z lat 80-tych,
- dwa tryby gry - moderowany i manualny,
- prawdziwy i działający sprzęt z "epoki",
- wyjątkowe i zróżnicowane zagadki,
- zaawansowane elektronicznie rozwiązania,
- możliwość gry w języku angielskim,
- gwarantowana dobra zabawa.

Pokój "kwaterze szpiega" przeznaczona jest dla osób, które ukończyły szesnasty rok życia.

Konkurs "Zamykacze"
Mamy dla Was trzy wejściówki, każda z nich przeznaczona jest dla grupy maksymalnie czteroosobowej. Co zrobić, aby ją otrzymać? Wyślij maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule wpisując "Zamykacze". W treści maila napisz swoje imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: jak nazywał się tajemniczy szpieg z Krainy Deszczowców? Kto pierwszy, ten lepszy. Dwudziesty, trzydziesty i czterdziesty mail z poprawną odpowiedzią zostanie nagrodzony. Laureatów powiadomimy po zakończeniu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (6 września) do godziny 23:59. Czas START!

Więcej dowiecie się ze strony: www.zamykacze.pl

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?