KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

VIVO! Krosno zaprasza na swoje pierwsze urodziny. Gwiazda wieczoru Cleo

29 września Galeria VIVO! Krosno obchodzi swoje pierwsze urodziny. Czeka Was mnóstwo wyjątkowych atrakcji, w tym losowanie nagród w ramach finału Wielkie Loterii Urodzinowej VIVO! Krosno. Gościem urodzin będzie Tomasz Berkowicz, uczestnik programu "The Brain. Genialny Umysł" emitowanym w Telewizji Polsat. Tomasz wystąpi ze swoim Show. Wisienką na torcie będzie koncert znanej i lubianej wokalistki - Cleo. Początek wydarzenia o godzinie 11.

REKLAMA


Od otwarcia centrum handlowego VIVO! Krosno minął dokładnie rok. W tym czasie obiekt, należący do austriackiego inwestora i dewelopera IMMOFINANZ, zyskał grono swoich wiernych zwolenników, a marka VIVO! na stałe wpisała się w świadomości mieszkańców Krosna oraz odwiedzających z okolicznych miejscowości.

Dowodem potwierdzającym popularność tego najnowszego w Krośnie centrum handlowego, jest utrzymujący się na wysokim poziomie tzw. footfall (odwiedzalność). W okresie pierwszego roku funkcjonowania centrum odwiedziło ponad 3 000 000 osób.

Dzisiaj VIVO! Krosno jest niezwykle ważnym miejscem na mapie całego regionu. Mocno wpisuje się w lokalny krajobraz, jako obiekt przyjazny nie tylko rodzinnym zakupom, ale również ciekawe miejsce na rodzinne spędzanie czasu wolnego. Na blisko 22 tysiącach mkw. powierzchni zlokalizowanych jest około 80 punktów handlowych, oferujących szeroki asortyment produktów i usług wielu renomowanych marek oraz lokalnych producentów.

Bogata oferta handlowa oraz różnorodność realizowanych przez centrum handlowe form animacji czasu wolnego, wystaw, czy eventów tematycznych powoduje, że VIVO! Krosno regularnie odwiedzają nie tylko mieszkańcy Krosna, ale całego regionu.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Krosna i całego regionu do wspólnego świętowania I urodzin VIVO! Krosno. W naszym centrum handlowym, w tym wyjątkowym dniu na wszystkich Klientów czekać będzie moc urodzinowych atrakcji. Na urodzinowej scenie pojawi się jedna z najjaśniejszych obecnie gwiazd polskiej sceny muzycznej - CLEO. Nie zabraknie także obowiązkowego elementu każdych urodzin - pysznego tortu - mówią przedstawiciele CH VIVO! Krosno.

Program:
- 11:00 - 14.00: występy artystyczne, Zumba Show i warsztaty taneczne dla dzieci, pokazy Mistrzów Polski i Vice Mistrzów Europy w Street Dance, Tomasz Berkwicz Show - Quiz,
- 14:00 - 17.00: pokaz Capoeiry, prezentacje tańca towarzyskiego, seanse magii, popisy barmańskie,
- 17:00: Wielki Finał Loterii Urodzinowej, degustacja tortu urodzinowego,
- 18:00: Koncert Gwiazdy - Cleo.

Finał Wielkiej Loterii Urodzinowej VIVO!
Podczas wydarzenia odbędzie się losowanie nagród głównych w ramach finału Wielkiej Loterii Urodzinowej VIVO!, trzech voucherów na wakacje z Travel Planet i Rainbow - każdy o wartości 10 000 zł. - Przypominamy, że warunkiem przyznania nagrody głównej jest osobista obecność laureata lub ustanowionego notarialnie pełnomocnika w miejscu losowania, wylegitymowanie się przez laureata dokumentem tożsamości (przez dokument tożsamości rozumie się m.in.: dowód osobisty, paszport) oraz przedstawienie komisji ostemplowanego dowodu zakupu, z danymi zgodnymi z wpisanymi na kuponie - informują przedstawiciele CH VIVO! Krosno.

red.

  • autor: red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?