Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jesienne "Kino Kobiet" i epicki film w kinie Helios!

Kino Helios zaprasza na pełen wielkich emocji seans z cyklu "Kino Kobiet". Już 26 września odbędzie się pierwsza tej jesieni odsłona ulubionego cyklu Pań. Tradycyjnie oprócz specjalnie wybranego na tę okazję filmu na Widzów czeka moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy w kobiecym gronie!

REKLAMA"Kamerdyner", wrześniowa premiera w "Kinie Kobiet", to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia.

Zawsze w jednym z konkursów organizowanych przed seansem należy wziąć pod uwagę konkretny "warunek" odnośnie dodatków i ubrań. We wrześniu zaczyna się nowy rok szkolny, dlatego też czekamy na fanki Kina Kobiet ze szkolnymi plecakami, a może któraś z Pań zachowała swój pierwszy tornister?

"Kino Kobiet", specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywne konkursy połączone z możliwością zdobycia atrakcyjnych upominków to gwarancja wspaniałej zabawy! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach. Tego seansu po prostu nie można przegapić!

(ak), red.

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj