KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Helios zaprasza na wyjątkowe seanse dla najmłodszych!

W niedzielę, 21 października w ramach projektu "Pierwszy raz w kinie" odbędzie się wyjątkowy seans zorganizowany specjalnie z myślą o najmłodszych kinomanach. Pozytywny zestaw bajek opowiadających o przygodach "Żubra Pompika" zagości na ekranach wszystkich kin sieci Helios.

REKLAMA


Projekt "Pierwszy raz w kinie" skierowany jest do najmłodszych Widzów chcących poznać tajemniczy świat sali kinowej, zasiąść w wielkich fotelach i przeżyć pierwsze bajkowe emocje! Na małych Kinomanów czekają naprawdę wyjątkowe warunki - lekko przygaszone światła i ściszony dźwięk zapewnią komfortowy początek wielkiej przygody ze światem kina. Każde dziecko otrzyma przed imienny Dyplom Małego Kinomana oraz balonik!

Gdzieś w głębinach dzikiej Puszczy mieszka Żubr Pompik. A właściwie żuberek Pompik, jako że w porównaniu z rówieśnikami jest niewielki, do tego nie tak silny, szybki i skoczny jak oni. Pompik jest jednak najbardziej ciekawskim zwierzęciem w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego, chce się wszystkiego dowiedzieć i odkryć każdą leśną tajemnicę. Dzielnie towarzyszy mu w tym jego młodsza siostra, mała Polinka. Żuberkami opiekują się troskliwi rodzice - mama Porada i tata Pomruk, zawsze gotowi służyć pomocą, wsparciem lub... żartem!

Poza wyjątkowym seansem na dzieci czekają konkursy z nagrodami i inne atrakcje! Na seanse z cyklu "Pierwszy raz w kinie" bilet kupuje tylko opiekun, dzieci są Gośćmi kina. Więcej dowiecie się tutaj www.helios.pl/pierwszy_raz_w_kinie_zubr_pompik

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?