Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"El Clásico" - starcie gigantów na ekranach kin Helios!

Ten sportowy pojedynek dwóch odwiecznych rywali to znacznie więcej niż tylko mecz piłkarski. To starcie dwóch potęg: FC Barcelony i Realu Madryt, które elektryzuje cały piłkarski świat. El Clásico to wydarzenie, wokół którego roztacza się magia…

REKLAMASieć kin Helios wraz z partnerami transmisji – Canal+ oraz Eleven Sports, daje swoim widzom niezwykłą okazję do obejrzenia transmisji meczu w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku - to wszystko sprawi, że widzowie poczują się niemalże tak, jakby byli tego dnia na Camp Nou, w samym centrum wydarzeń. To doskonała okazja do spędzenia sobotniego popołudnia zarówno z  kolegami, synem, jak i całą rodziną, bo emocji zarówno na boisku, jak i w sali kinowej z pewnością nie zabraknie!

El Clásico to jedyny w swoim rodzaju mecz, który zainteresuje miliony kibiców na całym świecie. Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na to wyjątkowe sportowe wydarzenie oraz do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać oryginalną koszulkę ufundowaną przez La Liga. Aby wziąć w nim udział należy: kupić bilet na transmisję El Clásico, w przerwie meczu zrobić zdjęcie, a następnie udostępnić je na stronie wydarzenia na Facebooku z hasztagiem #ElClasico. Laureatami konkursu zostaną autorzy najbardziej oryginalnych zdjęć.

Helios Sport to wyjątkowy projekt skierowany do kibiców ceniących sobie najwyższe sportowe emocje przeżywane w znakomitych warunkach. Najwyższa jakość obrazu, dźwięku i wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu. Już 26 października widzowie będą mogli doświadczyć piłkarskich emocji sięgających zenitu. Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/elclasico oraz w kasach kina Helios (VIVO Krosno!, ul. Bieszczadzka).

 

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj