KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"El Clásico" - starcie gigantów na ekranach kin Helios!

Ten sportowy pojedynek dwóch odwiecznych rywali to znacznie więcej niż tylko mecz piłkarski. To starcie dwóch potęg: FC Barcelony i Realu Madryt, które elektryzuje cały piłkarski świat. El Clásico to wydarzenie, wokół którego roztacza się magia…

REKLAMA


Sieć kin Helios wraz z partnerami transmisji – Canal+ oraz Eleven Sports, daje swoim widzom niezwykłą okazję do obejrzenia transmisji meczu w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku - to wszystko sprawi, że widzowie poczują się niemalże tak, jakby byli tego dnia na Camp Nou, w samym centrum wydarzeń. To doskonała okazja do spędzenia sobotniego popołudnia zarówno z  kolegami, synem, jak i całą rodziną, bo emocji zarówno na boisku, jak i w sali kinowej z pewnością nie zabraknie!

El Clásico to jedyny w swoim rodzaju mecz, który zainteresuje miliony kibiców na całym świecie. Sieć kin Helios zaprasza swoich widzów na to wyjątkowe sportowe wydarzenie oraz do udziału w konkursie, w którym będzie można wygrać oryginalną koszulkę ufundowaną przez La Liga. Aby wziąć w nim udział należy: kupić bilet na transmisję El Clásico, w przerwie meczu zrobić zdjęcie, a następnie udostępnić je na stronie wydarzenia na Facebooku z hasztagiem #ElClasico. Laureatami konkursu zostaną autorzy najbardziej oryginalnych zdjęć.

Helios Sport to wyjątkowy projekt skierowany do kibiców ceniących sobie najwyższe sportowe emocje przeżywane w znakomitych warunkach. Najwyższa jakość obrazu, dźwięku i wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu. Już 26 października widzowie będą mogli doświadczyć piłkarskich emocji sięgających zenitu. Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/elclasico oraz w kasach kina Helios (VIVO Krosno!, ul. Bieszczadzka).

 

  • autor: Redakcja

2 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?