KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Halloween Party, czyli najstraszniejsza noc w mieście [IMPREZA]

Pub & Club Wyszynk zaprasza 1 listopada na największą Halloween’ową imprezę tego miasta! Czeka nas jedna z najbardziej upiornych nocy w roku.

REKLAMA


- Rusz zatem swoją wyobraźnią i szykuj przebranie, które zaskoczy wszystkich. Dramatyczne charakteryzacje, upiorne makijaże i krwawe kostiumy zdecydowanie wskazane, ale nie wymagane. Osoba w najlepszym, najstraszniejszym stroju wchodzi za FREE! Zróbcie najbardziej imprezowe i najbardziej mroczne miejsce w mieście. Muzyczne hiciory i straszne utwory zagra Dj Barti. Startujemy o 21:00. Nie zabraknie specjalnych, krwawych drinków na barze oraz promki - deska 10 shot'ów Krwawa Mery i Kamikaze w cenie 40 zł. - zaprasza załoga Pub & Club Wyszynk.

Dołącz do wydarzenia na FB: Halloween Party - najstraszniejsza noc w mieście - Dj Barti

Rezerwacje loży pod numerem tel.: 731 846 556 lub 882 478 141 (również w formie SMS). Bezpłatne rezerwacje przyjmowane są 7 dni w tygodniu od godziny 9:00 do 20:00. Wybieracie się dużą ekipą, chcecie salę wyłącznie dla siebie? Zarezerwuj vip'owską salę do 20 osób w cenie 100 zł.

Wstęp do 22:00 - 5 zł, po 22:00 - 10 zł. Masz urodziny w dniu imprezy? Wejdziesz za darmo. Imprezowa kuchnia czynna jest do północy.

Zobacz także: Grill Budka - nocne jedzenie

Club Wyszynk zastrzega sobie prawo do selekcji gości i może odmówić wstępu bez podania przyczyny. Obowiązuje: door selection. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Obiekt monitorowany. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione na terenie klubu. Regulamin klubu: www.wyszynk.com/regulamin-klubu/

red.

 • autor: red.

2 komentarzy

 • zz

  Ten klub, w moim przekonaniu, należy omijać.Organizowanie czegoś takiego 1 listopada , to , delikatnie to ujmując, brak kultury.

  Zgłoś nadużycie zz środa, 06, listopad 2019 11:03 Link do komentarza
 • Wpisz swoją nazwę...tadek

  Halloween
  jest super. Njwyższy czas aby zastąpić obrzędy katolickie czymś takim.

  Zgłoś nadużycie Wpisz swoją nazwę...tadek niedziela, 03, listopad 2019 16:10 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?