Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl


 
 

"La La Love Dance" - Dj Barti - Club Wyszynk [IMPREZA]

Z myślą o wszystkich imprezowiczach Club Wyszynk ma najlepszy sposób na nadchodzące zimne wieczory - weekend zaczyna się już w piątek.

REKLAMA- Daj ponieść się muzyce i wpadaj. Imprezę poprowadzi Dj Barti. Przygotowaliśmy promo dla naszych Ladies - drink Mohito w cenie 14 zł. Dla panów też się coś znajdzie! Otwieramy o 17:00, z imprezą startujemy o 21:00, bawimy do 03:00. Kuchnia czynna do północy. Spragniony wrażeń? Czekamy na Was w Pub & Club Wyszynk z potężną dawką pozytywnej energii - zapowiadają organizatorzy.

Wstęp do 22:00 - 5 zł, po 22:00 - 10 zł. Masz urodziny w dniu imprezy? Wejdziesz za free!. Rezerwacje loży pod numerem tel.: 731 846 556 lub 882 478 141 (również w formie SMS).

Promocje przez całą noc:
- piwo Pilsner Urquell / 7 zł,
- deska 10 dowolnych shot'ów z karty / 40 zł,
- drink dla Ladies - Mohito / 14 zł,

W sobotę, 30 listopada Pub & Pub Wyszynk zaprasza na Andrzejki 30/11 - Dj Feel Night - Club Wyszynk

Club Wyszynk zastrzega sobie prawo do selekcji gości i może odmówić wstępu bez podania przyczyny. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Obiekt monitorowany. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione na terenie klubu. Regulamin klubu: www.wyszynk.com/regulamin-klubu/

Grill Budka - nocne jedzenie
- Kochani, aura podczas kilku ostatnich tygodni wyjątkowo sprzyjała nocnemu grillowaniu. W najbliższych dniach, temperatura w nocy będzie spadać poniżej zera... prognozy mówią, że od 1 grudnia mogą pojawić się już pierwsze opady śniegu... Dlatego, nasza Grill Budka - nocne jedzenie, na czas okresu zimowego będzie zamknięta. Czekamy kilka miesięcy, jak tylko pogoda i temperatury wiosenne pozwolą na przetrwanie, ponownie otworzymy dla Was Grill Budkę. Wszystkim gościom i fanom, oraz tym, którzy smakowali naszego jedzenia - dziękujemy! - informuje Club Wyszynk.

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj