Logo
Wydrukuj tę stronę

Czas na ferie z Muzeum Rzemiosła

Muzeum Rzemiosła w Krośnie podczas ferii zimowych czynne jest dla zwiedzających od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 15.30, w soboty od 10.00 do 14.00. Na czas ferii zimowych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla uczniów krośnieńskich szkół podstawowych.

REKLAMA# FERIE4FREE
Z okazaniem legitymacji szkolnej bezpłatne zwiedzanie ekspozycji stałej Muzeum Rzemiosła w Krośnie (od 13 stycznia) oraz wystawy w Piwnicy PodCieniami (od 17 stycznia). Rodzicom, dziadkom, opiekunom uczniów oferujemy bilet ulgowy w cenie 3 zł.

# WĘDRÓWKA PO MAKIECIE
Poznajemy nową atrakcję turystyczną Krosna - makietę starego miasta. Po wcześniejszym umówieniu zapraszamy nawet małe grupy do mini spaceru historycznego po rynku na podstawie makiety.

Zgłoszenia: 13 43 277 07 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Uczestnictwo: bezpłatne.

# WIZYTA U MISTRZA
Opowieść o wybranym zawodzie lub rzemiośle, podczas której przewodnik oprowadzi zwiedzających po warsztacie mistrza.
Zapraszamy małe grupy po wcześniejszym umówieniu.

Zgłoszenia: 13 43 241 88 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin: wtorki i czwartki
Koszt: 3 zł / osoba

Muzeum Rzemiosła w Krośnie, ul. Piłsudskiego 19
Ekspozycja stała: Dzieje rzemiosła Polski południowo-wschodniej
13 432 41 88 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | www.muzeumrzemiosla.pl

Piwnica PodCieniami, Krosno, Rynek 5
Wystawa pokonkursowa 10. Ogólnopolskiego Biennale Fotografii - od 16 stycznia
13 43 277 07 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | www.muzeumrzemiosla.pl

Muzeum Rzemiosła wychodzimy naprzeciw uczniom z innych województw i przedłuża ferie do 23 lutego, według zasady: zwiedzasz bezpłatnie jeśli w Twoim województwie trwają właśnie ferie.

(MRZwK), red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020