Logo
Wydrukuj tę stronę

Ferie 2020 w Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej

Trwają zapisy na ferie w Etnocentrum! Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 5 do 15 lat na ferie do nowo otwartego Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej!

REKLAMAPrzygotowano dwa turnusy (koszt: 50 zł / tydzień):
- I tydzień: 14 - 19.01.2020,
- II tydzień: 21 - 24.01.2020.

Etnocentrum oferuje zajęcia od wtorku do piątku w godzinach 10:00 - 13:00. Każdego dnia proponujemy 4 bloki tematyczne:

- Ludowa legenda - warsztaty manualne, tworzenie scenografii teatralnej wraz z rękodzielniczkami. Wspólnie wykonamy elementy scenografii oraz kukiełki, które będą aktorami w naszym teatrzyku, a tworzyć je będziemy z materiałów przyjaznych środowisku.

- Etnogry w podziemiach Etnocentrum - gry na kinecktach oraz tradycyjne gry planszowe. Wirtualnie zabierzemy naszych gości na wieś, gdzie będą mogli się wykazać umiejętnością posługiwania się sprzętem używanym dawniej w gospodarstwie. W naszej przestrzeni multimedialnej zagramy w planszówki, w tym rozegramy turnieje warcabowe.

- Warsztaty kulinarne - w sercu Etnocentrum, czyli w Izbie z piecem, wspólnie przygotujemy smakołyki kuchni regionalnej, które później będziemy kosztować.

- Zabawy po dawnemu - zabawy ruchowe z animatorkami. Na koniec każdego dnia uwolnimy energię, bawiąc się tak, jak bawiono się dawniej.

Obowiązują zapisy online: KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZAPISÓW

Istnieje możliwość zapisu na konkretny dzień w cenie 15 zł za osobę pod numerem telefonu: 13 474 35 13.
Zobacz: www.etnocentrum.pl | www.facebook.com/etnocentrum
Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej | Krosno, ul. Kolejowa 29a.

red.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2020