Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wolontariat nie taki straszny. Strachy zapraszają chętnych do pomocy

Wolontariat nie taki straszny. Strachy zapraszają chętnych do pomocy Fot. archiwum TEATR s.tr.a.c.h.

TEATR s.tr.a.c.h. przygotowuje się do 13. edycji festiwalu i jak co roku poszukuje pełnych pasji wolontariuszy. Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 20 sierpnia!

REKLAMANocne Teatralia Strachy to międzynarodowy festiwal sztuk alternatywnych, który dostarcza mieszkańcom niezapomnianych emocji już od 12 lat.

- Cieszymy się, że pomimo pandemii udało nam się pozyskać odpowiednie środki i zgodę na zorganizowanie festiwalu, który od tylu lat cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców miasta Krosna, województwa podkarpackiego, a nawet naszego kraju. Wierzymy, że pomimo zachowania reżimu sanitarnego i odpowiednich środków bezpieczeństwa wszyscy uczestnicy festiwalu chociaż na chwilę przeniosą się z nami w świat sztuki alternatywnej, a my - organizatorzy, tym samym jak co roku wzbogacimy ofertę kulturalną miasta - Krystian Zajdel, koordynator wolontariatu.

Najbliżej wydarzeń są właśnie wolontariusze, czyli osoby nieodpłatnie pomagające w organizacji. Dlaczego warto zostać jednym z nich?

Organizatorzy zawsze podkreślają, że wolontariusze są siłą napędową całego wydarzenia. To oni dbają o wystrój kawiarenki i czystość garderoby, przeprowadzają konkursy, pomagają aktorom przed i podczas spektakli czy kontaktują się z mediami. Ich obowiązki są tak różnorodne, że jeszcze długo można wyliczać.

Jeżeli uważasz, że to właśnie TY powinieneś zostać Wolontariuszem podczas 13. Edycji Nocnych Teatraliów Strachy, wypełnij kartę zgłoszeniową (kliknij tutaj).

Wszyscy pomocnicy dostaną festiwalowe koszulki, torby oraz identyfikatory.

- Po każdym przedstawieniu możemy się spotkać z aktorami, co jest bardzo rozwijające - mówi Ola, jedna z ubiegłorocznych wolontariuszek. - Nic nie pozwala być tak blisko teatru i aktorów. Poza tym wszyscy tam się lubią, nikt nikogo nie ocenia. Jest naprawdę spoko - dodaje.

Po zakończeniu festiwalu wolontariusze otrzymują zaświadczenie od organizatora potwierdzające ich udział. - Może się to potem przydać podczas szukania pracy - przekonuje wszystkich chętnych Ola. - Same plusy.

Zainteresowani wolontariatem mogą znaleźć więcej informacji na stronie: www.nocneteatralia.pl/wolontariat

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 20 sierpnia! Zgłoś się już dziś!

Tegoroczna edycja imprezy, ze względu na pandemię, odbędzie się w dniach 11-12 września (piątek - sobota). Szczegółowy program imprezy zostanie opublikowany niebawem.

Wydarzenie organizowane jest przy udziale Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, przy wsparciu finansowym Gminy Miasto Krosno, oraz Województwa Podkarpackiego.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj