KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Akcja "Scena na próbę" dla artystów. Sprawdźcie się na deskach RCKP

Akcja "Scena na próbę" dla artystów. Sprawdźcie się na deskach RCKP Fot. archiwum RCKP Krosno

W myśl zasady, że scena nie lubi pustki Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza zespoły muzyczne, wokalistów, teatry, kabareciarzy, zespoły taneczne i tancerzy do udziału w akcji "Scena na próbę".

REKLAMA


Jak mówi Agnieszka Kaszczyszyn z RCKP, - "Scena na próbę" jest do Waszej dyspozycji przez dwa dni w godzinach od 16.00 do 21.00.

Scena zostanie przygotowana indywidualnie dla danego zespołu na podstawie przesłanego ridera technicznego.

- Dajemy do dyspozycji szeroką gamę sprzętu: nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz backline, dla tancerzy też białą i czarną podłogę baletową. Możecie też wykorzystać wybrane elementy scenograficzne oraz inne niż scena przestrzenie RCKP - mówi Agnieszka Kaszczyszyn. - To oczywiście wymaga szczegółowych uzgodnień - dodaje.

Terminy - I kwartał 2021 roku:

- 21/22 stycznia 2021,
- 4/5 lutego 2021,
- 18/19 lutego 2021,
- 24/25 marca 2021.

Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu oraz dokonanie uzgodnień techniczno-organizacyjnych.

Organizatorzy zakładają, że scena będzie zarezerwowana dla danego zespołu przez całe dwa dni, co oznacza, że jest możliwość pozostawienia sprzętu, czy elementów scenograficznych na scenie.

Istnieje możliwość wielośladowej rejestracji audio wybranych elementów (zespół powinien posiadać odpowiedni nośnik, umożliwiając przekazanie zapisu sesji).

- Zaproście do współpracy znajomych fotografów i filmowców - scena, którą pragniemy Wam udostępnić umożliwi dokonanie nagrania audiowizualnego całości próby lub jej fragmentów także w formie clipu. Wasze działanie możecie też wyemitować w formie online w miarę Waszych możliwości technicznych. My zapewnimy Internet o wystarczającej do tego szybkości. W takiej sytuacji wymagamy od grupy twórczej zamieszczenia w materiale filmowym informacji, o tym, iż nagranie powstało w ramach Akcji "Scena na próbę" w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie - mówi Agnieszka Kaszczyszyn z RCKP.

Rezerwacji terminów można dokonać telefonicznie pod numerem tel. 13 43 218 98 wew. 140 (sekretariat RCKP) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Uzgodnienia techniczne do ustalenia z realizatorami RCKP pod numerem 13 43 218 98 wew. 206 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

  • autor: Redakcja

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?