Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

"Z punktu widzenia", czyli cykl spotkań z fotografami [online]

"Z punktu widzenia", czyli cykl spotkań z fotografami [online] Fot. Wacław Turek

RCKP w Krośnie zaprasza na cykl spotkań z fotografami "Z punktu widzenia". Do udziału w każdym z odcinków organizatorzy zaproszą fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. W pierwszym, premierowym odcinku (21 stycznia) weźmie udział Wacław Turek, prezes Fotoklubu RCKP i autora licznych zdjęć oraz wystaw. Cykl spotkań będzie odbywał się co drugi czwartek o godzinie 15.

REKLAMAKażdy z nas ma swój... punkt widzenia. Ilu fotografów, tyle różnych kadrów uchwyconych w jednym miejscu i czasie. To także inne spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość i wybór tematów, których fotografom nigdy nie brakuje.

- Do udziału w każdym z odcinków cyklu "Z punktu widzenia" zaprosiliśmy fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego i kolejnych odcinków - być może będą one zachętą dla widzów do spojrzenia na świat przez pryzmat aparatu, fotografowania i późniejszego wywoływania zdjęć - mówi Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Pierwszy odcinek: 21 stycznia 2021, godzina 15.00.
Gość: Wacław Turek (prezes Fotoklubu RCKP Krosno).
Prowadzący: Paweł Fiejdasz.
Miejsce: strona www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook, YouTube).
Emisja: co drugi czwartek, godzina 15.00.


Fot. Wacław Turek

Wacław Turek - fotografik, członek rzeczywisty Fotoklubu RP, ojciec sukcesu i międzynarodowego powodzenia Fotoklubu RCKP. Stale obecny na niemal wszystkich ważnych wydarzeniach naszego miasta, zawsze z aparatem. Pierwsze kroki w fotografii stawiał w 1970 roku w tygodniku "Podkarpacie". Choć trafił tam z powodu innej swojej pasji - poezji, to szybko zakiełkowała w nim miłość do robienia zdjęć. Przez wiele lat był redaktorem wydawanego przez RCKP miesięcznika "Croscena", wiceprezesem Rzeszowskiego Oddziału Związku Literatów Polskich. Jest Honorowym Członkiem Związku Słowackich Fotografów.

  • autor: (ak), (rckp), (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj