KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Łukasz Kozłowski gościem cyklu RCKP - "Z punktu widzenia" [online]

Łukasz Kozłowski gościem cyklu RCKP - "Z punktu widzenia" [online] Fot. Łukasz Kozłowski

Łukasz Kozłowski będzie gościem szóstego odcinka cyklu spotkań z fotografami pt. "Z punktu widzenia" realizowanego przez Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Do udziału w każdym z odcinków organizatorzy zaproszą fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Cykl spotkań odbywa się co drugi czwartek o godzinie 15. Szósty odcinek zaplanowano na 18 marca.

REKLAMA


Każdy z nas ma swój... punkt widzenia. Ilu fotografów, tyle różnych kadrów uchwyconych w jednym miejscu i czasie. To także inne spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość i wybór tematów, których fotografom nigdy nie brakuje.


Fot. Łukasz Kozłowski

- Do udziału w każdym z odcinków cyklu "Z punktu widzenia" zaprosiliśmy fotografów i pasjonatów, którzy opowiedzą o swojej pracy oraz historiach z nią związanych. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego i kolejnych odcinków - być może będą one zachętą dla widzów do spojrzenia na świat przez pryzmat aparatu, fotografowania i późniejszego wywoływania zdjęć - mówi Agnieszka Kaszczyszyn z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Drugi odcinek: 1 kwietnia 2021, godzina 15.00
Gość: Łukasz Kozłowski - fotograf
Prowadzący: Paweł Fiejdasz.
Miejsce: strona www.rckp.krosno.pl i media społecznościowe RCKP (Facebook, YouTube).
Emisja: co drugi czwartek, godzina 15.00.

Łukasz Kozłowski - mieszka w Krośnie. Zawodowo zajmuje się elektroniką samochodową. Fotografia to jego największa życiowa pasja, którą realizuje od kilkunastu lat. W swoich zdjęciach stara się uchwycić to, co z pozoru jest zwykłe, codzienne, czasem mało atrakcyjne, w taki sposób, by dane wydarzenie, osoba czy przedmiot nabrały nowego wymiaru i znaczenia.


Fot. Łukasz Kozłowski

Pokazywany świat jest zawsze lekko odrealniony. Zdjęcia portretowe przedstawiają fotografowane osoby w ich naturalnym środowisku lub podczas czynności wykonywanych na co dzień. Regularnie fotografuje koncerty muzyczne i wydarzenia z nimi związane. Brał udział w kilkudziesięciu międzynarodowych plenerach i wystawach fotograficznych. Od kilku lat bierze udział w krajowych i międzynarodowych konkursach fotograficznych. Ma na swym koncie wiele nagród i wyróżnień. Od wielu lat związany jest z Fotoklubem RCKP.

  • autor: (ak), (rckp), (red.)

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?