KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak w warunkach domowych dbać o winyle? MMF Roberta Lenerta (Sezon 2, Odcinek 3)

Jak w warunkach domowych dbać o winyle? MMF Roberta Lenerta (Sezon 2, Odcinek 3) Grafika: RCKP

Małe Muzeum Fonografii to autorski cykl Roberta Lenerta, na który składają się kilkuminutowe odcinki publikowane w każdą środę. W 3 odcinku 2 sezonu Robert odpowiada na pytania, które zaprzątają głowę niejednego - obecnego lub przyszłego - posiadacza  płyt winylowych, a mianowicie: Jak w warunkach domowych dbać o winyle i najważniejsze, CZY MOŻNA JE MYĆ?

REKLAMA


Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak mieszkają ludzie kultury, artyści-muzycy, to Małe Muzeum Fonografii jest odpowiedzią na wszystkie Wasze pytania. Muzeum i cała pokaźna kolekcja płyt, gramofonów i nie tylko mieści się w domu naszego kolegi.

Pierwszy sezon dotyczył muzyków, eksponatów i stylów muzycznych, drugi - technicznych aspektów i tego, "Co młody słuchacz o płycie winylowej i gramofonach wiedzieć powinien?".

- prowadzący: Robert Lenert - dyrektor artystyczny Galicja Blues Festival, lider zespołu Los Agentos, muzyk i dziennikarz muzyczny,

- emisja (sezon 2, odcinek 3): 28 kwietnia 2021, godzina 15.00.

- miejsce: facebook.com/rckpkrosno oraz kanał YouTube Regionalne Centrum Kultur Pogranicza

Sezon 2, odcinek 3: Robert Lenert opowie, czym jest antyskating, co wspólnego z gramofonem ma Izaak Newton i dlaczego muzyka i fizyka jednak idą w parze.

Wszystkie odcinki 1 i 2 sezonu: możecie obejrzeć - tutaj.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?