KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Licealiada 2022 [IMPREZA]

Pub & Club Wyszynk zaprasza 7 października (piątek) wszystkich uczniów szkół średnich na wyjątkową, jesienną imprezę "Licealiada"! Początek roku szkolnego to okres zawierania nowych znajomości, imprezowania no i czas, w którym można z łatwością poznać swoja drugą połówkę!

REKLAMA


Nie ważne z jakiej szkoły oraz klasy jesteś, tego dnia bawimy się wszyscy razem! Będą KONKURSY, NAGRODY, dobra MUZA i mega ZABAWA! Start impressski o godziny 21:00! To będzie gruuuby #weekend! Zagramy dla Was najnowsze hiciory, nutki pod nóżkę, tak abyście rozgrzali parkiet do czerwoności! Spragnionych dobrej nuty, tuptania i tańców nie może zabraknąć!

Zapisz sobie datę klikając "WEZMĘ UDZIAŁ" i baw się z nami ponownie! Klikając "wezmę udział" nic Cię nie ominie! Zapraszajcie znajomych, udostępniajcie wydarzenie: Licealiada - Pt. 7.10 - Club Wyszynk - 16+

Rezerwacje loży: 13 43 612 27 lub 731 846 556.

Widzimy się w piątek, 7 października! KROSNO! Let's party! Let's Goooooo! Let's Dance!

- Wstęp: 16+
- Start: 21:00 | End: 03:00
- Pub & Club Wyszynk Krosno, ul. Okrzei 1
- Bilety: 15 zł.
- Panie do godz. 21:00 wstęp - FREE.

W trosce o komfort i bezpieczeństwo gości Pub & Club Wyszynk zastrzega sobie prawo do selekcji i może odmówić wstępu bez podania przyczyny. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich. Obiekt monitorowany.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?