KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mont Blanc Pawła Kolanko – spotkanie w Pub & Club Wyszynk

Pub & Club Wyszynk zaprasza 20 kwietnia na spotkanie z Pawłem Kolanko, mieszkańcem Krosna, autorem projektu „Korona Europy dla Miasta Krosna”. Paweł w swoje prelekcji opowie o górskiej wyprawie na Mont Blanc. Początek o godzinie 18:00. Wstęp wolny.

REKLAMA


Paweł Kolanko, jest mieszkańcem Krosna, poprzez swoją pasję do trekkingu po górach oraz biegania postanowił postawić sobie wyzwanie, aby do 2024 roku zdobyć wszystkie najwyższe szczyty w każdym kraju Europy. Projekt ten nazwał „Korona Europy dla Miasta Krosna” i zaplanował w latach 2017 do 2024 zdobyć szczyty w 46. krajach. Jest już bliski tego, gdyż na swoim koncie ma zdobytych 41 szczytów.

Biega w maratonach nie tylko w Polsce, ale również zagranicą - mówi: Biegam dla siebie i zdrowia, nie dla wygranej. Najważniejsze dla mnie jest pokonanie określonego dystansu i pokonywanie własnych słabości.

Paweł zaprasza tym razem na najwyższą górę Europy - MONT BLANC - 4810 m n.p.m. W swojej prelekcji zarówno opowie o trudach w zdobyciu tej góry, jak i pokaże sprzęt jaki jest konieczny na takiej wysokości, gdzie poruszamy się po lodowcu ze szczelinami i jednocześnie możemy oddychać tylko połową tlenu niż zazwyczaj jak żyjemy na nizinach.

Zobaczcie również: www.pk.travel.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebook: Mont Blanc Pawła Kolanko – spotkanie w Pub & Club Wyszynk

- Pub & club Wyszynk Krosno, Okrzei 1
- 20 kwietnia 2023, godz. 18:00
- Rezerwacje: 13 43 612 27  lub 731 846 556.

Patronat medialny nad wydarzeniem obejmuje portal KrosnoCity.pl, KrosnoSfera.pl oraz Krosno112.pl

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?