KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

I Spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem

Posiadaczy, znawców i miłośników zabytkowej motoryzacji zapraszamy do udziału w „I spotkaniu Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem”, który odbędzie się 16 lipca 2023 r. w Pub & Club Wyszynk Krosno (ul. Okrzei 1). To wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne realizowane przez Pojazdy Zabytkowe Krosno we współpracy z Pub & Club Wyszynk. Start od godz. 12:00.

REKLAMA


Wśród goszczących maszyn będzie można cofnąć się w czasie, skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji oraz posłuchać dobrej muzyki z czasów PRLu. W programie zaplanowano m.in. fotorelację z krośnieńskich zlotów pojazdów zabytkowych na przestrzeni minionych lat, fotorelację z Gorskich Samochodowych Mistrzostw Polski z udziałem „wehikułu czasu” organizowanych w Korczynie-Czarnorzeki, wspólne zdjęcia oraz wyjątkowe historie motoryzacji.

Podczas wydarzenia zaplanowano pokaz ratowniczy pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadkach wypadków komunikacyjnych z udziałem samochodów osobowych.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko dla miłośników kultowej motoryzacji PRLu, ale także dla wszystkich rodzin z dziećmi.

Dla uczestników wydarzenia – brak opłat akredytacyjnych. Przygotowaliśmy pakiet Lunchowy w cenie 29 zł obejmujący ciepły posiłek (tradycyjny schaboszczak z ziemniaczkami i kapustka zasmażana) z napojem / os. oraz dla tych, którzy nie siedzą za kółkiem, piwko lane Tyskie 0.5l w cenie 9,99, a dla tych, którzy jednak zamierzają usiąść za kierownica – królował będzie Lech Free. Kupon na zestaw lunchowy oraz browarka będzie można odebrać na wejściu do lokalu (oraz przy barze) przy okazaniu potwierdzenia dowodu rejestracyjnego zabytkowego pojazdu (dla kierowcy i ekipy).

Dla wszystkich przyjezdnych z daleka polecimy bazę noclegową. Organizatorzy wydarzenia nie pokrywają kosztów przejazdów oraz kosztów zakwaterowania.

Zapraszamy wszystkich miłośników starej motoryzacji. Dołącz do wydarzenia na FB: I Spotkanie Miłośników Zabytkowych Pojazdów nad Wisłokiem

Fot. Pojazdy Zabytkowe Krosno

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?