KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Bal Otwartych Serc

Jeśli mają Państwo w planach imprezę karnawałową, to z pewnością warto połączyć doskonałą zabawę z pomocą potrzebującym dzieciom. Bal Charytatywny „Otwartych Serc” odbędzie się 4 lutego 2012 w hotelu Nafta-Krosno. Gwiazdą wieczoru będzie Alosza Awdiejew. Nadal przyjmowane są zgłoszenia.

REKLAMA


Gościem specjalnym będzie znany satyryk rosyjskiego pochodzenia, Alosza Awdiejew.

Alosza na scenie i dla przyjaciół, formalnie Aleksy Awdiejew, obecnie od dziesięciu lat obywatel polski, urodził się w Stawropolu na północnym Kaukazie. Swoje pierwsze występy sceniczne rozpoczął mając sześć lat, śpiewając kołysanki i piosenki popularne ze swoją matką, która była nauczycielką rosyjskiej literatury i języka oraz śpiewała na scenie amatorskiej. Ukończył średnią szkołę muzyczną z dyplomem chórmistrza.

Przez trzy lata prowadził amatorskie chóry i orkiestry w Moskwie oraz w okolicach. Później studiował anglistykę na Uniwersytecie Moskiewskim. Jednocześnie występował w teatrze studenckim, kabarecie i uprawiał pantomimę. Na drugim roku studiów uzyskał stypendium Radia Moskiewskiego i rozpoczął studia na filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Występował w kabaretach studenckich, a już jako student otrzymywał nagrody w konkursach studenckich prac naukowych. Dyplom uzyskał z wyróżnieniem, ożenił się z Polką  i został zaangażowany jako asystent na filologii rosyjskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 1976 roku zaczął z powodzeniem śpiewać swe romanse i piosenki w legendarnej „Piwnicy pod Baranami”. Swoje pasje jazzowe realizował grając na fortepianie w zespołach „Beale Street Band”i „Playing Family”. Jednocześnie zajmował się pracą naukową, którą efektem było uzyskanie tytułu doktora, a później doktora habilitowanego nauk humanistycznych.

(Informacje pochodzi z http://alosza.gog.pl/ - oficjalna strona Aloszy Awdiejewa)

W trakcie balu przeprowadzona zostanie licytacja zarówno dzieł sztuki, jak i gadżetów związanych ze znanymi ludźmi świata polityki, sportu i kultury. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie dla dzieci zmagających się z chorobami nowotworowymi. Organizatorzy liczą, że ta prestiżowa impreza kontynuowana będzie w latach następnych.

Bal zorganizowany został z inicjatywy Fundacji Otwartych Serc, pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna. Impreza będzie też okazją do uhonorowania przedstawicieli biznesu szczególnie wrażliwych na potrzeby lokalnego sportu, kultury czy wykazujących się dużym zaangażowaniem w akcjach o charakterze charytatywnym. Wyróżnionym zostaną wręczone okolicznościowe statuetki.

alt

Nadal przyjmowane są zgłoszenia na bal. Koszt Balu wynosi 240 zł od osoby.Potwierdzenia udziału prosimy słać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpłat należy dokonać na konto: Bank Śląski O/Krosno
Nr 58 1050 1458 1000 0022 8442 0169
z dopiskiem Bal Charytatywny


Zgłoszenia przyjmowane są do piątku (3 lutego). Wszelkie informacji udzielane są pod numerami telefonów: 667 842 300 lub 502 745 501
Uczestnicy balu będą mogli skorzystać z pokoi hotelowych w cena 70 zł od osoby (ze śniadaniem).

fos, pd, alosza.gog.pl

 • autor: FOS, PD, alosza.gog.pl

2 komentarzy

 • moment

  Zapowiada się fajny bal. A jeżeli chodzi o cenę.... to idziesz gdzie indziej i nie szkoda Ci zaplacić takiej ceny - a tu masz jeszcze gwiazdę, no a przede wsyztskim to jest bal otwartych serc... żeby pomóc chorym i biednym osobom. Przynajmniej wiesz ze twoje pieniadze i Twoja zabawa sie do czegos dobrego mogą przyczynić.

  Zgłoś nadużycie moment piątek, 03, luty 2012 14:50 Link do komentarza
 • Mózg

  dowalili cene :(

  Zgłoś nadużycie Mózg czwartek, 02, luty 2012 19:30 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?