Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Kot w Butach" w bibliotece

23 kwietnia br. – z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich – Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprosiła małych mieszkańców Krosna na przedstawienie „Kot w butach”, w wykonaniu aktorów krakowskiego Studia Małych Form Teatralnych „Art-Re”.

REKLAMAalt

Interaktywny spektakl, oparty na znanej bajce Charlesa Perraulta dostarczył małym widzom – uczniom klas I ze Szkoły Podstawowej nr 4 i 14 w Krośnie – wiele dobrej zabawy. Aktorzy z dużym zaangażowaniem i w ciekawy sposób zaprezentowali własną interpretację tej popularnej bajki, a dzieci z zainteresowaniem śledziły losy „dziwnego” kota i jego pana. Bardzo chętnie wcielały się również w role aktorów i aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.

alt

Bezpośredni kontakt aktorów z widownią, prowadzony z nią dialog, muzyka, powodowały, ze widzowie spontanicznie reagowali na toczące się wydarzenia.
Głębszym przesłaniem przedstawienia było zwrócenie uwagi na takie wartości w naszym życiu jak przyjaźń, szacunek i odpowiedzialność.

Przedstawienie odbyło się w ramach projektu „Krosno – miejsce czytania, miejsce działania” realizowanym przez krośnieński oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich i KBP przy wsparciu finansowym Gminy Krosno.

M. Machowicz
Foto: kbp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj