KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Na Piknik z Winami Świata do Parku Dworu Kombornia

Ciepły i pachnący kwitnącymi lipami, świętojański czas letniego przesilenia, od zawsze był czasem spotkań i radosnego biesiadowania w plenerze. W najbliższą sobotę i niedzielę (23-24.06.2012) okazją do takiego właśnie przyjemnego spędzania  czasu będzie Piknik z Winami Świata na który do Parku Dworu Kombornia zapraszają  Piwnice Dworskie.pl oraz Enoteka Wino i Przyjaciele.

REKLAMA


W roli głównej na pikniku wystąpią wina jakościowe, których próżno szukać gdzie indziej, gdyż pochodzą z własnego bezpośredniego importu, od winiarzy z różnych krajów europy i nie tylko. Organizatorzy są pewni że każdy znajdzie tu odpowiednie dla siebie wino na każdą pogodę, porę dnia i roku, nastrój, okazję, miejsce i towarzystwo.  Ponadto zaplanowano cztery degustacje komentowane w tym jedną tzw. degustację „w ciemno” - wyzwanie  dla prawdziwych miłośników wina.

alt

Z cudzoziemskich specjałów oprócz wina posmakować będzie można także wyjątkowych oliw z oliwek, które dojrzewały nad Morzem Śródziemnym. Nie zabraknie też kaszanki i kiełbasek z grilla oraz naszych smaków regionalnych: kozich serów, miodu a nade wszystko domowych wypieków, przetworów i swojskiego jadła, które wraz z  wyrobami rękodzielniczymi prezentować będą okoliczne Koła Gospodyń Wiejskich: z Komborni, Iskrzyni i Spornego.

alt

Piknikowi towarzyszyć będzie muzyka do słuchania i do tańczenia, zarówno grana live jak i z płyt. Do tańca przygotowano podłogę na świeżym powietrzu jak i pod dachem. Ponadto w sobótkowy wieczór o g. 18.00 wystąpi Zespół Ludowy Kombornianie, na niedzielę natomiast zaplanowano dwa recitale prezentujące piosenki francuskie i włoskie.

alt

Choć z założenia piknik zaplanowany jest w plenerze, pogoda nie będzie miała wpływu na program. W razie deszczu goście będą biesiadować i bawić się w odrestaurowanych wnętrzach dawnych zabytkowych stajni dworskich.

Organizatorzy zapraszają na Piknik w sobotę i niedzielę w godzinach 12:00-22:00.
Wstęp bezpłatny.

Katarzyna Hamela
Dwór Kombornia Hotel & SPA****

  • autor: Katarzyna Hamela, Dwór Kombornia Hotel & SPA****

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?