KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Mistrzowskie pary wracają na krośnieński parkiet

Początkiem tegorocznej jesieni, po raz pierwszy po kilkuletniej przerwie, mistrzowie tańca zatańczą w Krośnie. 29 września, na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR, tancerze w kilku kategoriach wiekowych i pięciu klasach tanecznych będą walczyć o Puchar Prezydenta Miasta Krosna. Na turnieju nie zabraknie tancerzy krośnieńskiej „Gracji” - mistrzowskiej formacji, która obok sukcesów tanecznych brała udział w programie „Taniec z Gwiazdami”.

REKLAMA


Zobacz także: Krośnieńska Gracja Mistrzem Polski

O wyjątkowej randze wydarzenia świadczą także goście specjalni Turnieju - laureaci i finaliści wielu prestiżowych turniejów na świecie. Aktualni Wicemistrzowie Polski WDP. Finaliści Pucharu Świata Kanada 2011 – para: Aleksandra Jurczak i Łukasz Tomczak.

alt

Jak mówią organizatorzy, jest to wydarzenie dla wszystkich. Taniec jest wyjątkowym połączeniem sztuki i sportu;  Zawodnikom, ale i publiczności dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji, głębokich, artystycznych doznań. Dlatego też zapraszamy całe rodziny - mieszkańców miasta i regionu do licznego udziału.

Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Krosna organizowany jest, po kilkuletniej przerwie, po raz kolejny. Ponieważ jest to turniej typu Open, uczestnicy z całej Polski, a być może także z zagranicy, będą rywalizować o punkty, które pozwalają im piąć się po szczeblach sportowej kariery tanecznej. O wyjątkowej randze wydarzenia, w którym rywalizować będzie wiele par, świadczy także międzynarodowy skład sędziowski.

Turniej odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Krosna.

Bardzo się cieszę, że możemy gościć w naszym mieście najlepsze pary taneczne z kraju i zza granicy – mówi Piotr Przytocki – Prezydent Krosna. Wierzę, że pod względem organizacyjnym sprostamy oczekiwaniom związanym z przedsięwzięciem tak wysokiej rangi. Mam także nadzieję, że dla naszych gości, czas spędzony w Krośnie zapisze się miłymi wspomnieniami – dodaje.

Organizatorem Turnieju jest Stowarzyszenie Tańca Towarzyskiego „Gracja”, Krośnieńskie Stowarzyszenie Miłośników Tańca Towarzyskiego i Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Turniej odbędzie się w Hali MOSiR (ul. Bursaki 29).

Bilety całodniowe w bardzo atrakcyjnych cenach:

  • 20 zł normalny
  • 10 zł ulgowy
  • 30 zł rodzinny.
  • Dzieci poniżej 10 roku życia - bezpłatnie.

(umk)

  • autor: umk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?