Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Broadway w Krośnie

Rozpoczęły się XXXIV Krośnieńskie Spotkania Teatralne. W tym roku, dzięki magii teatru, widzowie niemal naprawdę przeniosą się do miejsc, w których dzieje się akcja takich przedstawień jak „Carmen”, „Diabeł w purpurze” czy „Drugi rozdział”. O wyjątkową oprawę scenograficzną oraz regionalny poczęstunek zadba partner imprezy – biuro podróży Why Not HOLIDAYS. 

REKLAMA
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie po raz kolejny zaprasza na prawdziwą teatralną ucztę. Od 4 do 20 listopada na teatralnych deskach będziemy podziwiać Mistrzów: Krystynę Jandę, Krzysztofa Globisza, Ignacego Gogolewskiego, Krzysztofa Tyńca. Nie zabraknie okazji, by podziwiać kunszt aktorów młodszego pokolenia: Tamary Arciuch, Matyldy Damięckiej, Darii Widawskiej, Bartka Obuchowicza, Piotra Grabowskiego czy Bartka Kasprzykowskiego.

alt
Diabeł w purpurze - Scena Prezentacje. Fot. Stefan Okołowicz

Tegoroczne Spotkania Teatralne będą należeć do wyjątkowych nie tylko ze względu na udział aktorskich gwiazd. Mecenas imprezy – biuro podróży Why Not HOLIDAYS – zadba, aby widzowie rzeczywiście poczuli klimat miejsc, w których odbywa się akcja przedstawień. A to dzięki specjalnie przygotowanej oprawie tematycznej oraz poczęstunkach kuchni narodowej.

alt
Diabeł w purpurze - Scena Prezentacje. Fot. Stefan Okołowicz

Podczas pierwszej wspólnej podróży, już w najbliższy czwartek, znajdziemy się po drugiej stronie oceanu – zapowiada Łukasz Szuba, dyrektor marketingu Grupy Why Not TRAVEL. – Podglądniemy jak wygląda życie bohaterów „Drugiego rozdziału” w Nowym Jorku. Natomiast 15 listopada wraz z „Diabłem w purpurze” przeniesiemy się nad Sekwanę, aby spacerować po uliczkach Paryża. Hiszpanię odwiedzimy razem z Carmen 18 listopada

Krośnieńskie Spotkania Teatralne to najważniejsza impreza teatralna na Podkarpaciu. Organizowana jest nieprzerwanie od 1977 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem miłośników teatru z całej Polski.

Monika Ciślak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj