KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Krzysztof Toczko (Partyzant) zagra w Iwoniczu-Zdroju

Krzysztof Toczko (Partyzant) - były muzyk legendarnej grupy Dżem, przyjaciel śp. Ryszarda Riedla, gitarzysta m.in. takich zespołów jak: Zdrowa Woda, Ptaaki czy Paradox zagra koncert w Iwoniczu-Zdroju. Już 23 listopada 2012 o godz. 19.00 zapraszamy do Kina „Wczasowicz”!

REKLAMA


alt

Partyzant (Krzysztof Toczko) na solowych koncertach używa unikalnej techniki podwójnego tappingu (nie szarpie strun, a jedynie naciska je obydwiema rękami) co pozwala mu grać dwie melodie jednocześnie, np. podkład i solówkę.

alt

Gitara moim zdaniem jest instrumentem, który lata świetności ma jeszcze przed sobą. Świadczy o tym ogromny rozwój różnorodnych technik gitarowych i coraz wyższy poziom wykonawczy. Nie sposób opanować wszystkich sposobów gry. Osobiście postanowiłem się skupić na technice fortepianowej (tapping oburęczny, hammering). Wykonuję utwory własne, jak i różnego rodzaju transkrypcje klasyczne i rockowe. – mówi Krzysztof Toczko.

Ostatni koncert na Podkarpaciu Krzysiek zagrał z Dżemem (jeszcze za czasów Ryśka) 13 marca 1994 w Krośnie, a uczestnicy tego wydarzenia do dziś go wspominają.

Koncert odbędzie się 23.11.2012r. w kinie "Wczasowicz" w Iwoniczu-Zdroju w ramach trasy koncertowej "pARTyzant - Gitarowa OFFensywa".

Koncert Krzyśka poprzedzą dwa podkarpackie zespoły: Tug Boat (Jasło) oraz Guitar Force (Rzeszów).
Wydarzenie na facebook’u: tutaj.

alt

Kino Wczasowicz w Iwoniczu-Zdroju, Plac Dietla 2
23 listopada (piątek) godz. 19.00
Wstęp: 15 zł
Rezerwacja biletów i szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu 665778514 oraz pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

red.
Fot. prywatne archiwum Krzysztofa Toczko

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?