Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Czy jest na sali lekarz?" - komedia szpitalna w marcu w Rymanowie

"Czy jest na sali lekarz?" - komedia szpitalna w marcu w Rymanowie Fot. Nina Przybylska

W marcu jak w garncu, ale na naszej scenie zawsze jest gorąco! Atmosferę podgrzewają bowiem największe gwiazdy polskiego kina i teatru. Zafunduj sobie dawkę gorących emocji na spektaklu "Czy jest na sali lekarz?"

REKLAMAUWAGA! Spektakl został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora. Ustalono nowy termin: 24 listopada 2014 r.

Nowa sztuka autorstwa Tomasza Jemioły to zwariowana, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień komedio-farsa będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego co dzieje się w zw. "służbie zdrowia".

Nieudolni, skorumpowani lekarze, brak lekarstw, szpitalny nieład, terminy badań sięgające nieskończoności, biurokracja, chamstwo i ogólny brak kompetencji. Szpital nadaje się w zasadzie do zamknięcia. Personel szpitala przez cały czas w napięciu oczekuje wizyty komornika... A kiedy ten wreszcie się zjawia...

No ale w tym miejscu właśnie musimy już zaciągnąć zasłonę tajemnicy w nadziei, że przychodząc na spektakl z ciekawością sami ją sobie Państwo odsłonicie.

W komedii zawarty został również zabawny wątek miłosny, a nawet dwa, jest rywalizacja między lekarzami, jest nieoczekiwany zwrot akcji, który wszystko wywraca do góry nogami. Jest też nawet "Hamlet" w amatorskim wykonaniu szpitalnego personelu. Całość przepleciona jest zabawnymi, wpadającymi w ucho piosenkami oraz przezabawnymi dialogami, które sprawiają że publiczność szybko odnajduje i konfrontuje swoje własne doświadczenia, jakie zdążyła zdobyć w kontaktach z naszym stojącym na głowie systemem lecznictwa.

Bo żeby się leczyć trzeba mieć zdrowie! A nic nie poprawia naszego stanu lepiej niż dwie godziny świetnej zabawy.

Obsada: Dariusz Gnatowski, Tadeusz Ross, Jacek Fedorowicz, Viola Arlak, Bartosz Żukowski, Alicja Kwiatkowska, Andrzej Beya-Zaborski, Maria Bujas,  Arkadiusz Janiczek, Sylwester Maciejewski, Piotr Pręgowski, Zbigniew Lesień, Tomasz Stockinger, Artur Dziurman, Michał Lesień.

Spektakl odbędzie się w poniedziałek 24 marca o godz. 19:00 w sali kina "Sokół" w Rymanowie przy ul. Grunwaldzkiej 11. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie (ul. Grunwaldzka 11, tel.: 13 435 50 67) oraz w Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju (ul. Zdrojowa 40, tel.: 13 43 57 190) do dnia 20 marca 2014 r.

km/apk sa

  • autor: km/apk sa

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj