Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

Dodaj do ulubionych
Kontakt office@seacraft.eu
Dodane 2 tygodnie i 1 dzień temu
Dodał pslezak (3)

Informacje podstawowe

Rodzaj ogłoszenia o pracę: Oferuję pracę
Praca w dziedzinie: Administracja

Opis

Firma Marine Tech poszukuje osoby do pracy w Krośnie na stanowisko:
Specjalisty ds. sprzedaży i logistyki

Oczekiwania:
- wykształcenie: minimum średnie
- biegła znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków
- biegła obsługa komputera
Obowiązki:
- sprzedaż (kontakt z kontrahentami, ewidencja zamówień, negocjowanie umów i warunków)
- logistyczne (przygotowanie przesyłek, organizacja procesu logistycznego, prowadzenie dokumentacji, kontakt z dostawcami i firmami spedycyjnymi)
- administracyjne (organizacja pracy administracyjnej w biurze, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie dziennika korespondencyjnego, przygotowanie dokumentacji, obsługa gości i klientów)
- księgowe (opisywanie faktur, rozliczanie delegacji, wprowadzanie i aktualizacja danych i dokumentów firmowych na dysk sieciowy)
Oferujemy:
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość awansu
- komfortowe warunki oraz przyjazną atmosferę w pracy
- szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne

Aplikacje z dopiskiem „Specjalista ds. sprzedażyi logistyki” prosimy przesyłać na adres mailowy: office@seacraft.eu
W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marine Tech S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Lokalizacja na mapie

Krosno

Szczegóły publikacji ogłoszenia

ID ogłoszenia: 4709
Wyświetleń: 23
Ogłoszenie wygasa za: 2 tygodnie i 17 godz. od teraz

Szukaj ogłoszeń

KONTAKT Z REDAKCJĄ

ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Rejestracja użytkownika
Anuluj