Logo
Wydrukuj tę stronę

PODKARPACIE: Motocykliści dotkliwie pobili kierowcę

  • Autor:   pd, (ms, KMP Przemyśl)
  • niedziela, 10, wrzesień 2017 16:24
  • wielkość czcionki - - + +
  • 5 komentarzy
zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. archiwum KMP Przemyśl

Kilka dni temu w Ciemięrzowicach (pow. przemyski) dwaj motocykliści zaatakowali mężczyznę, który chciał im zwrócić uwagę, przewrócili go na ziemię i kopali.

O zdarzeniu poinformowano przemyską policję w sobotę (2 września).

- Z informacji wynikało, że dwóch mężczyzn jadących na motocyklu typu cross, zajechało drogę kierującemu Kią. Samochodem jechało małżeństwo. Kiedy kierowca zatrzymał pojazd, aby zwrócić uwagę motocyklistom, został zaatakowany. Napastnicy przewrócili mężczyznę na jezdnię, po czym zaczęli go kopać. 60–latek został ranny, z obrażeniami głowy został przewieziony do przemyskiego szpitala - informuje KMP w Przemyślu.

Ustalenie sprawców było trudne, bo w chwili zdarzenia napastnicy mieli na głowach kaski, a same motocykle nie miały tablic rejestracyjnych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli szereg śladów. Przez kolejne dni prowadzili szeroko zakrojone czynności. Szukali informacji pozwalających ograniczyć krąg osób podejrzanych. W zainteresowaniu byli posiadacze charakterystycznych, opisanych przez świadków, motocykli. W konsekwencji działania te doprowadziły do dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu przemyskiego w wieku 18 i 24 lat.

Obaj już zostali zatrzymani, przebywają w policyjnym areszcie. Zebrane przez śledczych z komisariatu Policji w Żurawicy dowody, pozwoliły na przedstawienie im zarzutów popełnienia przestępstwa. Będą odpowiadać za pobicie.

pd, (ms, KMP Przemyśl)

Przeczytaj także

© KrosnoCity.pl 2008 - 2018