Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

II Memoriał im. Marii Stahl

Strzelanie, rzut granatem, pierwsza pomoc, konkurencje sprawnościowe - z tymi zadaniami muszą się zmierzyć drużyny startujące w II Memoriale Marii Stahl. Konkurencje militarne znalazły się w programie ponieważ są to zawody sportowo-obronne.

REKLAMAMemoriał jest poświęcony pamięci Marii Stahl (1953 - 2013), która do dnia 6 lipca 2013 roku była pracownikiem szkoły, gdzie wykonywała obowiązki szkolnego pedagoga i nauczyciela edukacji dla bezpieczeństwa. Dla młodzieży była nie tylko pedagogiem i nauczycielem, ale przede wszystkim przyjacielem i autorytetem.

Organizatorzy zawodów chcą,  aby pamięć o Marii Stahl była zawsze żywa.

Memoriał jest organizowany przez społeczność Technikum nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 6 im. Jana Sas Zubrzyckiego -  szkół wchodzących w skład Miejskiego Zespołu Szkół nr 5 w Krośnie. Objął go swoim Patronatem Prezydent Miasta Krosna.

Uroczyste otwarcie II Memoriału im. Marii Stahl w zawodach sportowo - obronnych odbędzie się 30.04.2015 (czwartek) o godzinie 9.30 na sali gimnastycznej Miejskiego Zespołu Szkół  nr 5 w Krośnie.

pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj