KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sukcesy w Wiedniu i Tomaszowie Lubelskim Polecamy

Sukcesy w Wiedniu i Tomaszowie Lubelskim7 czerwca 2009 roku w Wiedniu odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Austrii. Turniej zorganizowała Austrian Kyokushin Karate Organization kierowana przez sensei Marka Kubka 3 Dan. W imprezie udział wzięło 297 karateka reprezentujących 11 państw (Austrię, Bułgarię, Czechy, Francję, Izrael, Niemcy, Polskę (31 klubów), Rosję, Rumunię, Słowację i Węgry).

REKLAMA


Sędzią głównym turnieju był Country Representative I.K.O. Branch Chief of Germany sensei Cristoph Fisher 4 Dan. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowany był przez Karolinę Szczepańską, która wystartowała w kategorii kata juniorek 15-17 lat.

alt

W pierwszej turze po niewielkim potknięciu Karolina została sklasyfikowana na 3 pozycji tracąc pół punktu do rywalek z pierwszej oraz 2 pozycji. W turze finałowej Karolina wykonała Geksai Sho i po raz trzeci zdobyła tytuł Mistrzyni Austrii. Drużynowo wygrała ekipa z Bułgarii kierowana przez shihan Traikova.

31 maja 2009 roku w Tomaszowie Lubelskim odbył się Międzywojewódzki Turniej Karate Kyokushin. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 5 zawodników zdobywając 6 pucharów.

altMiejsca naszych zawodników:

Szczepańska Karolina - 1 miejsce w kumite młodziczek oraz 1 miejsce w kata młodziczek

Mosoń Mikołaj - 1 miejsce w kata 2000' i młodsi

Kozubal Aleksandra - 1 miejsce w kata 1998-99'

Paradysz Kryspin - 2 miejsce w kata 1998-99'

Kozubal Joanna - 3 miejsce w kata 2000' i młodsi

Roman Woźniak
Krośnieński Klub Kyokushin Karate 
  • autor: Roman Woźniak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?