Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wprowadzają Krosno w ruch!

Od poniedziałku (11.01) Krośnian uwagę przykuwają biało-limonkowe plakaty rozwieszone na mieście, na których to dużymi literami wypisano "WPROWADZAMY KROSNO W RUCH". Wielu z Was zapewne pyta: ale jaki ruch? Postanowiliśmy wyjaśnić, kto i dlaczego wprowadza nasze miasto w ruch.

REKLAMAWraz z nadejściem nowego roku wdrażamy do realizacji plany, które przybierają formę postanowień noworocznych. Z autopsji i obserwacji zauważamy, że tego typu postanowienia są jednorazowym zrywem i często stają się incydentalne. Dziś pewna grupa ludzi mówi, że wcale tak być nie musi! Jak sami podkreślają, każdego dnia wprowadzają Krosno w RUCH.

Od kwietnia 2013 roku cała kadra instruktorów i trenerów Klubu EUROGYM zmotywowała ogromną ilość osób do aktywności fizycznej. - Na samym początku rozruchu zapomnianego miejsca przy ulicy Bursaki 45 jedyną myślą w naszych głowach była idea stworzenia miejsca, które służyłoby mieszkańcom Krosna oraz okolicznych miejscowości i stało się Strefą Sportu i Relaksu. Nasza myśl przerodziła się w rzeczywistość, która napędza wszystkich do działania - mówi Krzysztof Skiba, Dyrektor Oddziału Centrum Zdrowia EUROMED Sp. z o.o.

Przez blisko trzy lata udało się w Krośnie stworzyć miejsce branży fitness i wellness, skupiające liczne grono osób kochających sport. Do tej grupy należą zawodowi sportowcy, a także amatorzy, tzw. "fitness freak" czerpiący codzienną energię z aktywności fizycznej. Dokonując zmian w swoim stylu życia często są w stanie wygenerować bardzo pozytywne rezultaty w aspekcie i fizycznym, i emocjonalnym.

- Wprowadzamy Krosno w ruch każdego dnia będąc gotowym pomóc osobom w zakresie poprawy zdrowia, kondycji, redukcji wagi czy zmianie nawyków żywieniowych. Profesjonalna kadra trenerów personalnych i instruktorów fitness jest w stanie zachęcić osoby w każdym wieku do rozpoczęcia przygody z zajęciami grupowymi lub zajęć indywidualnych na siłowni - mówi Skiba.

- Nie jesteśmy zainteresowani jednorazowymi celami. Plany często muszą być redefiniowane i dostosowywane do zmieniających się warunków otoczenia. Musimy skupić się na procesie realizacji własnych działań i stanowczo zmierzać do przodu. Nie zależy nam na motywowaniu naszych klientów wyłącznie przed sezonem letnim, nie wyznaczymy nierealnych celów - dodaje.

Obecnie w coraz większym stopniu narażeni jesteśmy na stres i przepracowanie. Przytłaczamy się realizacją naszych wygórowanych aspiracji czy zaspokajaniem cudzych oczekiwań.  W ten sposób pogarszamy naszą kondycję emocjonalną.

- Każdy moment jest dobry, by wprowadzić siebie w ruch, obrać właściwy kierunek oraz konsekwentnie realizować założone działania, samemu lub z pomocą innych. Podejmowanie działania wspólnie może się okazać bardziej skuteczne - zachęca nasz rozmówca.

red.
Fot. EuroGym Krosno

 • autor: red.

8 komentarzy

 • mela

  Eurogym ekstra, polecam Pauline z zajec fitnes, dziewczyna zna sie na rzeczy

  Zgłoś nadużycie mela czwartek, 14, styczeń 2016 16:16 Link do komentarza
 • Reksio

  Sport w krośnie króluje, a roboty brak. Na poprawienie humoru z rana do eurogym wpadam i jest git. A jedzonko choć malo fit to jest smaczne - a najlepsi kucharze to na pewno w UK na kuchaniu są. :)

  Zgłoś nadużycie Reksio środa, 13, styczeń 2016 19:33 Link do komentarza
 • Lola

  Jestem z eurogym od półtora roku klub jest super czasem wpadnę do activa i jak dla mnie kluby mamy super tylko korzystac, pizza w atomsferze smaczna i na bogato. Miła obsługa recepcji

  Zgłoś nadużycie Lola środa, 13, styczeń 2016 16:41 Link do komentarza
 • hmmtojomm

  Wszystko ok siłka rewelacja jako klub spk ale jedzienie tam jest ble..
  Pragniemy pewnie wszyscy aby powróciło dwóch najlepszych kucharzy do EUROGYM'U na kuchanie, wtedy to było jedzonko miód malina doprawione i wszystko pięknie ładnie na bum cyk a teraz to boże zlituj się nad kuchnią oraz nad zarządcą tego klubu..
  Taka oto prawda :(

  Zgłoś nadużycie hmmtojomm środa, 13, styczeń 2016 16:27 Link do komentarza
 • beast

  Fakt, piach jest na sali siłowni. Jak ludziska nie zaczną zmieniać butów to nic ze sprzątania, a widzę jak sprzatajaca zakica codzień. Do smoka po buty sportowe, raz dwa.

  Zgłoś nadużycie beast środa, 13, styczeń 2016 16:00 Link do komentarza
 • klubowiczka

  Wszytsko fajnie ale Eurogym mógłby pomyśleć o powiększeniu się bo na siłowni nie ma jak się ruszyć ... jedynie w niedziele można normalnie poćwiczyć.

  I najważniejsze trochę więcej sprzątać na salach korytarzach... sam piach... i włosy wszędzie ... zero higieny ...

  Zgłoś nadużycie klubowiczka środa, 13, styczeń 2016 15:38 Link do komentarza
 • Oli

  Basen nigdy w zyciu. Szkodliwy chlor wchlamia sie przez skore. Niszczy organizm powoduje nowotwory.
  Jak najmniej basenu. Zdrowsze jezioro lub rzeka

  Zgłoś nadużycie Oli środa, 13, styczeń 2016 15:14 Link do komentarza
 • sportowiec

  Reklama, a już myślałem , że coś nowego. Proponuję zainwestować w dobry rower, tym bardziej ,że zimy są coraz krótsze i można spokojnie przejężdzić 10 miesięcy lub cały rok. Do tego dwie dobre hantle z dokładanymi ciężarkami, robienie pompek, brzuszków i jakieś ćwiczenia na kręgosłup , wszystko jest na youtubie..... a zapomniałbym, basen, basen, basen. Zaoszczędzone pieniądze z siłowni, wydamy na części do roweru. Miłego dnia!

  Zgłoś nadużycie sportowiec środa, 13, styczeń 2016 11:09 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj