Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

VII Mikołajki karateków

VII Mikołajki karateków Fot. archiwum Klubu Kyokushin Karate

3 grudnia w Zespole Szkół w Korczynie odbyły się VII Mikołajkowe Mistrzostwa Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate. Pod koniec rywalizacji zawodników odwiedził Święty Mikołaj, który rozdawał paczki dla startujących dzieci.

REKLAMA


W VII Mikołajkowych Mistrzostwach Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate wystartowało 106 zawodników z 8 sekcji klubu: Besko, Dukla, Jedlicze, Korczyna, Krosno, Krempna, Nowy Żmigród i Zręcin. Przeprowadzono 4 konkurencje z podziałem na wiek, płeć, wagę i stopień zaawansowania: gimnastyka (3 ćwiczenia), tarcze, kata i kumite.

Zawody przygotowali i sprawnie przeprowadzili shihan Roman Woźniak i sensei Ireneusz Kasza, a sensei Radosław Gonet zorganizował paczki dla uczestników. W organizacji pomogli sponsorzy: GRAN - PIK Brzozów - paczki, Huta Szkła Artystycznego "Zorza" w Jedliczu - szklane puchary, Firma przewozowa "MIŚ" Robert Wielgos - czekolady, Firma Handlowa "Dominik" Waldemar Bochnia - drożdżówki.

Wszyscy uczestnicy VII Mikołajkowych Mistrzostw Klubu otrzymali paczki od Świętego  Mikołaja, dyplomy, szklane puchary, czekolady, drożdżówki i napoje. W zawodach startowały dzieci i młodzież w wieku od 5 do 13 lat.

pd/rw

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj