KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Bieg "Zemsta - Rejent" już 6 września

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoBiega

W środę, 6 września w Odrzykoniu odbędzie się czwarta, ostatnia już edycja biegów górskich "Krosno biega" - bieg "Zemsta - Rejent".

REKLAMA


Na prawie 7-kilometrowej trasie, z metą na przepięknym Zamku Kamieniec w Odrzykoniu, wystartuje około 100 zawodników w kategorii Biegi oraz Nordic Walking. Bieg wystartuje o godz. 18:00, a kategoria Nordic Walking o 18:05. Zapisy w biurze zawodów, zlokalizowanym na dziedzińcu Zamku Kamieniec od godz. 16:30 do godz. 17:30.

Najbliższa edycja "Zemsta - Rejent", to zmagania na ulubionej trasie uczestników poprzednich edycji Cyklu. Trasa o długości 6,5 km wiedzie od skałek pod Zamkiem Kamieniec, ścieżką edukacyjną, a następnie szlakiem na Królewską Górę. Z Królewskiej Góry zbieg z powrotem na ścieżkę edukacyjną oraz ostatni podbieg i fantastyczna meta na dziedzińcu Zamku. Po drodze zawodnicy wdrapią się  w sumie 350 metrów w pionie.

Na mecie każdej edycji na zawodników czekają przekąski, napoje izotoniczne oraz posiłek regeneracyjny przygotowany specjalnie dla zawodników przez restaurację Posmakuj Krosno, a dla najlepszych upominki między innymi od EUROGYM.

- Cykl Krosno Biega, to świetna okazja, żeby zacząć przygodę z biegami górskimi, ale i pościgać się z najmocniejszymi zawodnikami w regionie. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i doświadczenie. Internetowe zapisy (tutaj) zakończą się w niedzielę, 3 września, natomiast są jeszcze wolne miejsca i można zapisać się w dniu biegu od godz. 16.30 w biurze zawodów, które zlokalizowane będzie na Zamku Kamieniec w Odrzykoniu - mówią organizatorzy.

inf. pras.

  • autor: inf. pras.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?