KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kuba Antosz ze złotem Mistrzostw Młodzików w strzelectwie

Kuba Antosz ze złotem Mistrzostw Młodzików w strzelectwie Fot. archiwum

W ubiegły weekend w Tarnowie odbyły się międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Krośnieńska "Husaria" zajęła czwartą pozycję w klasyfikacji klubów, a Jakub Antosz zdobył dwa medale: złoty i brązowy.

REKLAMA


Kuba był najlepszy w strzelaniu z karabinu na odległość 10 metrów. Uzyskał bardzo wysoki, jak na tę kategorię wiekową wynik 395,6. W tej samej konkurencji szóstą lokatę zajął Filip Mazur z wynikiem 361,1. Na tym samym dystansie, ale w strzelaniu z pistoletu, Krosno reprezentował Kacper Zajdel, który zajął dziewiątą pozycję.

Na dystansie 50 metrów rywalizowano jedynie w konkurencji strzelania z karabinu w trzech postawach (klęcząca, leżąca, stojąca), w każdej z nich zawodnicy oddawali po 20 strzałów ocenianych. Kuba zajął tutaj trzecią lokatę z wynikiem 515 punktów.

W klasyfikacji zespołowej sklasyfikowano 20 klubów z terenu województw podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Husaria Krosno zajęła czwartą pozycję przegrywając z ŚTS Tychy, Świtem Starachowice oraz TKS LOK Tarnów.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?