Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Kuba Antosz ze złotem Mistrzostw Młodzików w strzelectwie

Kuba Antosz ze złotem Mistrzostw Młodzików w strzelectwie Fot. archiwum

W ubiegły weekend w Tarnowie odbyły się międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Krośnieńska "Husaria" zajęła czwartą pozycję w klasyfikacji klubów, a Jakub Antosz zdobył dwa medale: złoty i brązowy.

REKLAMAKuba był najlepszy w strzelaniu z karabinu na odległość 10 metrów. Uzyskał bardzo wysoki, jak na tę kategorię wiekową wynik 395,6. W tej samej konkurencji szóstą lokatę zajął Filip Mazur z wynikiem 361,1. Na tym samym dystansie, ale w strzelaniu z pistoletu, Krosno reprezentował Kacper Zajdel, który zajął dziewiątą pozycję.

Na dystansie 50 metrów rywalizowano jedynie w konkurencji strzelania z karabinu w trzech postawach (klęcząca, leżąca, stojąca), w każdej z nich zawodnicy oddawali po 20 strzałów ocenianych. Kuba zajął tutaj trzecią lokatę z wynikiem 515 punktów.

W klasyfikacji zespołowej sklasyfikowano 20 klubów z terenu województw podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Husaria Krosno zajęła czwartą pozycję przegrywając z ŚTS Tychy, Świtem Starachowice oraz TKS LOK Tarnów.

red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj