Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Udane starty strzelców "Husarii" w międzynarodowych zawodach

Udane starty strzelców "Husarii" w międzynarodowych zawodach Fot. UKS Kaliber Białystok

W ubiegły weekend nasi strzelcy startowali w międzynarodowych zawodach strzeleckich w Białymstoku. Poniżej krótka notka informacyjna:

REKLAMAZ rekordami życiowymi do Krosna wróciło dwoje młodych strzelców "Husarii" Krosno z międzynarodowych zawodów strzeleckich w Białymstoku. W turnieju brali udział reprezentanci 13 państw, w tym nawet... Australii. Wśród nich byli mistrzowie olimpijscy oraz medaliści mistrzostw świata. Blisko pół tysiąca osób walczyło o nagrodę główną - samochód.

Pierwszy dzień okazał się szczęśliwy dla Jagody Szajny, która w konkurencji karabin juniorek zdobyła 606,5 pkt. Nowy rekord życiowy dał jej dopiero 29 lokatę, ale warto zaznaczyć, że startowała w starszej kategorii wiekowej. 31 miejsce w tej samej konkurencji wśród juniorów zajął Jakub Antosz. Obydwoje strzelali również w niedzielę, tym razem w konkurencji MIX - par mieszanych. Tym razem świetny występ zanotował Kuba. Wynik 400,7 jest o blisko pięć punktów wyższy, niż ten, który dał krośnieńskiemu zawodnikowi brązowy medal mistrzostw Polski.

Jagoda uzyskała najlepszy wynik spośród zawodników z Podkarpacia, ponadto także była jedną z lepszych zawodniczek w swoim wieku. Główną nagrodę - samochód wygrał Niemiec, Christian Reitz, aktualny mistrz olimpijski w strzelaniu z pistoletu. Dla strzelców z Krosna te zawody były zwieńczeniem całkiem udanego sezonu 2018. Husaria Krosno okazała się w tym sezonie najlepszym klubem strzeleckim w województwie podkarpackim.

tj
Fot. UKS Kaliber Białystok

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj