Logo
Wydrukuj tę stronę

Konfrontacja dzielnic i osiedli 2012

Reprezentanci krośnieńskich dzielnic i osiedli zmierzyli się w rywalizacji sportowej na obiektach MOSiR. Mieszane drużyny konkurowały między innymi w przeciąganiu liny czy w rzucie wałkiem do ciasta. Najlepsza okazała się reprezentacja Polanki.

W dniu 2 czerwca 2012 r (sobota)  na terenach rekreacyjnych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie przeprowadzono I Turniej Sportowo Rekreacji dzielnic i Osiedli miasta Krosna do którego zgłosiły się reprezentacje dzielnicy Polanka, Suchodół, Turaszówka oraz Zawodzie.

Startujące w Turnieju zespoły składały się z 2 kobiet i 5 mężczyzn powyżej 20 roku życia.

• spacer w okularach

Po rozegraniu powyższych konkurencji 1 miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła reprezentacja dzielnicy Polanka zdobywając  24,5 pkt. drugie miejsce wywalczyła reprezentacja  dzielnicy Zawodzie – 23,5 pkt, trzecie miejsce zdobyła reprezentacja osiedla Turaszówka 22,5 pkt a czwarte miejsce przypadło dzielnicy Suchodół – 18,5 pkt.

Drużyny za miejsca I – III otrzymały puchary, medale i dyplomy, za miejsce IV dyplom.

Nagrody wręczył Zastępca Przewodniczącego Rady Miasta Krosna p. Zbigniew Kubit, który jako zawodnik reprezentował barwy dzielnicy Suchodół.
Organizatorem I Turnieju Sportowo Rekreacyjnego reprezentacji dzielnic i osiedli był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie.