Logo
Wydrukuj tę stronę

Drużyna MPGK Krosno Mistrzem Polski!

Wielkim sukcesem drużyny z Krosna zakończyły się IV Mistrzostwa Polski w Szachach Pracowników Firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych. Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła ekipa Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie Sp. z o.o. w składzie: Leon Klodnicki, Zbigniew Dubis i Hubert Wojtynkiewicz. Zawody rozgrywane były  w dniach 28-29 września 2012 roku w Katowicach.

Drugie miejsce zajęła reprezentacja Katowickich Wodociągów S.A., organizator Mistrzostw. Na trzeciej pozycji uplasował się Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z Łodzi.

Przypominamy, że drużyna z MPGK Krosno Sp. z o.o.  brała udział we wszystkich mistrzostwach zajmując zawsze medalowe miejsca, a Pracownik Spółki Pan Leon Kłodnicki w Spartakiadzie firm Wodociągowych i Kanalizacyjnych w Warszawie zwyciężył w turnieju indywidualnym.